Renault Megane ve Nissan Marka 2. El Kamu Araçları 60.500 TL'den Satılık

Kamu araçları için ihale edilen araçlar listesine yeni hafta başında iki duyuru eklendi. Bu duyuruların birinci Renault Megane marka araç için olurken ikincisi Nissan marka araç için oldu.

Finans 22.11.2021 - 15:04 22.11.2021 - 15:04 Mustafa KARAGÖZ

Talas Belediyesi tarafından duyuru kapsamında toplam 8 aracın satışı yapılacak. Satışı yapılacak araçların 3 tanesi kazıyıcı yükleyici aracı tipinde. 2 araç damperli kamyon 1 araç ise otobüs sınıfında. Satışı yapılacak iki araç ise binek otomobil sınıfında. 

KAMU ARAÇLARI 60.500 TL'DEN SATILIK

İhale ilan edilen duyuruya göre satışı yapılacak olan araçlardan bir tanesi Renault Megane marka diğer ise Nissan Primera modelinde. Renault Marka aracın 2004 model olduğu Nissan Primera marka aracın ise 1998 model olduğu açıklandı. İki aracın ffili durumuna ilişkin yapılan açıklamada, araçların çalışır ve yürür durumda oldukları açıklandı. 

Araç Satış İhale İlanı

Araçların fiyat ve marka, model, filli durumuna ilişkin bilgilerin yer aldığı ve Talas Belediyesi tarafından kamuoyuna ilan edilen satış tablosu şu şekilde;

RENAULT NİSSAN ARAÇ SATIŞI

Söz konusu araç satışları ilçin Talas Belediyesi "Aşağıda nitelikleri, tahmini bedelleri ve geçici teminat tutarları belirtilen, Belediyemize ait 5 adet araç ve 3 adet iş makinesi; 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu’nun 45’inci maddesi gereğince açık teklif usulüyle satış ihalesi yapılacaktır." açıkalmasında bulundu.

İhale başvurusunda bulunanlaar 8 Aralık tarihinde Yenidoğan Mahallesi, Pazar Caddesi No: 10 38280 Talas/Kayseri adresinde Meclis Salonunda ihaleye katılım sağlayacaklar. İhale kapsamında tekliflerini sunacak olan vatandaşlar en yüksek teklifi vererek araçları almaya hak kazanacaklar. 

İhale başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar belediyenin belirlediği geçici teminat bedelini ödeyecekler. Ardından vatandaşlar "1-) Tebligat için kanuni ikametgâh adresini gösterir belge, 2-) Nüfus cüzdan fotokopisi (Aslı idare yetkilisine ibraz edilirse noter onayına gerek yoktur.) 3-) İhaleye iştirak edecek olanın imza beyanı" evrakları ile belediyeye giderek bizzat başvuruda bulunacaklar. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@