Renault Ve Nissan'dan Kampanyalı Otomobiller! 60 Bin TL Ve 100 Bin TL Faizsiz Kredi Fırsatları!

Ağustos 2021 araba kampanyalarında son sürece girilirken müşterilere faizsiz kredi ile sıfır kilometre otomobil satan firmalar taleplere yetişemiyorlar. İşte faizsiz kredi ile satılan otomobiller...

Renault Ve Nissan'dan Kampanyalı Otomobiller! 60 Bin TL Ve 100 Bin TL Faizsiz Kredi Fırsatları!

Türkiye'de otomobil firmalarının Ağustos 2021 kampanyalarına faizsiz kredi imkanları damga vurdu. Hemen hemen her firma bazı otomobil modellerinde müşterilerine faizsiz kredi imkanı tanıdı. Bu imkandan yararlanan müşteriler belirli miktarda peşin ödeme yapıp geri kalan tutarı faizsiz kredi ile çekerek ödüyorlar.

FAİZSİZ KREDİ İLE SIFIR KİLOMETRE OTOMOBİL

Faizsiz kredi ile otomobil satın almak oldukça cazip bir hale geldi. Hem ÖTV indirimi hem de faizsiz kredi ile sıfır kilometre otomobil satın almak büyük bir avantaj olarak değerlendiriliyor. Bundan dolayı da firmalar talepleri karşılamkta zorluk çekerken stokların da iyice eridiği belirtildi. Peki hangi otomobiller faizsiz krediile satın alınabilir?

NİSSAN X-TRAİL FAİZSİZ KREDİ KAMPANYASI

Nissan'In gözde otomobillerinden olan Nissan X-Trail sıfır kilometre otomobil Ağustos kampanyası ile faizsiz kredi imkanı eşliğinde satışa çıkarıldı. Buna göre müşterilere bu otomobil için 12 ay vadeli yüzde 0 faizli 100 Bin TL kredi veriliyor. Bu şekilde araç satın alanlar ekstra bir faiz yükünün de altına girmemiş oluyorlar.

NİSSAN QASHQAİ FAİZSİZ KREDİ KAMPANYASI

Türkiye'de en çok satılan SUV model otomobil olma özelliğini kimseye kaptırmayan Nissan Qashqai de faizsiz kredi ile satılıyor. Bu aracı satın almak isteyenler 12 ay vadeli ve sıfır faizli 100 Bin TL kredi kullanabiliyorlar. Böylelikle ek maliyetlerle karşılaşmamış oluyorlar.

renault araba kampanyaları

RENAULT YENİ TALİANT FAİZSİZ KREDİ KAMPANYASI

Faizsiz kredi imkanı ile satılan sıfır kilometre otomobillerden birisi de Renault Yeni Taliant oldu. Renault Finans'tan kullanılan kredi ile geçerli olan kampanya kapsamında müşteriler yüzde 0 faizli 60 Bin TL kredi çekebiliyorlar. Böylelikle müşteriler 167 Bin TL peşin ödeme ve ayda 5.067 taksitle 12 ay vade imkanıyla sıfır kilometre otomobil alabiliyorlar.

RENAULT YENİ MEGANE SEDAN FAİZSİZ KREDİ KAMPANYASI

Türkiye'de en çok satılan otomobil modelleri arasında yer bulan Yeni Renault Megane Sedan için de faizsiz kredi imkanı veriliyor. Bu kapsamda müşteriler 12 ay vadeli ve sıfır faizli 60 Bin TL kredi kullanabiliyorlar. 172 Bin TL peşinat ödemesi yapan müşteriler 12 ay boyunca ayda 5.067 TL ödeyerek sıfır kilometre Yeni Megane Sedan satın alabiliyorlar.

RENAULT YENİ CLİO FAİZSİZ KREDİ KAMPANYASI

Renault tarafından yapılan kampanya açıklamasına göre Yeni Clio için de müşterilere faizsiz kredi imkanı veriliyor. Bu kapsamda müşteriler 12 ay vadeli ve sıfır faizli 60 Bin TL kredi kullanabiliyorlar. Müşteriler 171.600 TL peşinat ödemeleri halinde 12 ay boyunca ayda 5.067 TL ödeyerek Yeni Clio sahibi olabiliyorlar.

SONRAKİ HABER