Renault'tan Yeni Araba Kampanyası! Faizsiz Kredi İle Sıfır Kilometre Araç Satışı, 2.533 TL Taksit Ödenecek!

Renault Temmuz ayı araba kampanyalarını açıklayan ilk firmalardan birisi oldu. Faizsiz kredi duyurusu yapan Renault 2.533 TL taksitle sıfır kilometre otomobil satacak?

Renault'tan Yeni Araba Kampanyası! Faizsiz Kredi İle Sıfır Kilometre Araç Satışı, 2.533 TL Taksit Ödenecek!

Türkiye’de otomobil firmalarının düzenledikleri araba kampanyaları sürekli olarak otomobil satın almak isteyenlerin takibinde bulunuyor. Her ay güncellenen kampanyalar ile araç satın alacak olanlara önemli imkanlar sağlanabiliyor. Firmalar Temmuz ayına ait araba kampanyalarını duyurmaya başladılar. Renault ise ayın araba kampanyalarını açıklayan ilk firma oldu. Peki Renault’un Temmuz araba kampanyaları neler?

FAİZSİZ KREDİ KAMPANYASI KERVANINA RENAULT DA KATILDI

Bazı otomobil firmaları sıfır kilometre otomobil satın almak isteyen müşterilere destek olabilmek için faizsiz kredi kampanyası düzenliyorlar. Bu firmalar içerisinde Renault da katıldı. Temmuz ayı boyunca devam edecek olan araba kampanyası ile Renault Finans tarafından müşterilere faizsiz kredi imkanı sağlanacak.

Renault’un faizsiz kredi kampanyası oldukça sade bir şekilde açıklandı. Faizsiz kredi seçeneği tüm Renault marka sıfır kilometre otomobil modelleri için geçerli olacak. 2021 ve 2022 model Renault Clio, Renault Megane Sedan, Renault Yeni Taliant, Renault Captur, Renault Zoe, Renault Kadjar ve Renault Talisman modelleri için faizsiz kredi imkanından yararlanılabilecek.

Renault’un düzenlediği faizsiz kredi kampanyasının en olumsuz tarafı ise kredi limiti olarak değerlendiriliyor. Buna göre sayılan sıfır kilometre otomobilleri satın almak isteyen müşterilere 30 Bin TL faizsiz kredi verilecek. Bu limit tüm modeller için aynı olacak. 12 ay vadeli olarak verilecek olan bu kredinin aylık taksiti ise 2.533 TL olarak duyuruldu. Ayrıca daha yüksek limitli finansman destekleri de belirli maliyet karşılığı tarafından müşterilere verilebilecek.

4.000 TL TAKAS İNDİRİMİ

Renault’un bir diğer Temmuz ayı araba kampanyası da takas indirimi olarak açıklandı. Sahip oldukları araçları takasa sokan müşterilere Renault firması tarafından 4.000 TL takas indirimi imkanı verilecek. Takasa verilecek aracın en az son 3 aydır müşteri veya 1. derece yakını adına kayıtlı olması gerekmektedir.

Emlak365.com