Renkli Dekorasyon Fikirleri İle Evlerde Harikalar Yaratılıyor!

Dekorasyonda yeni sezon trendleri gün geçtikçe daha da şekillenirken yapılan küçük dokunuşlar ortaya muhteşem sonuçların çıkmasını sağlıyor. Detaylar haberimizde!

DEKORASYON 09.08.2019 - 00:30 15.07.2021 - 00:14 Emlak 365

Dekorasyonda yeni sezon trendleri gün geçtikçe daha da şekillenirken yapılan küçük dokunuşlar ortaya muhteşem sonuçların çıkmasını sağlıyor. Detaylar haberimizde!

Dekorasyonda yeni sezon trendleri şekillenmeye devam ederken özellikle de renkli dekorasyon fikirleri büyük beğeni topluyor. Rengarenk Oturma Odaları Enerji Saçıyor! Özellikle de oturma odaları renkli tasarımlar ile büyük beğeni toplarken enerji saçan oturma odaları gittikçe daha fazla terchi edilmeye devam ediyor. Fuşya, fıstık yeşili ve civciv sarısı gibi son derece canlı renkler tercih edilirken bu renklerin başarılı bir şekilde bir araya getirilmesi ile eşsiz dekorasyonlar ortaya çıkıyor. Oturma odalarında beyaz koltukların üzerine atılan renkli kırlentler ve bu kırlentlerle uyumlu seçilen fon perdeleri ile eşsiz tasarımlar elde ediliyor. 

Kasalar Rengarenk Boyansın, Renkli Çerçeveler Duvara Asılsın! Dekorasyon konusunda eski kasalar kurtarıcı rolünü üstlenirken renkli boyanan kasalar hem ekstra raf görevi üstleniyor hem de son derece hoş dekoratif parçalar görevini üstleniyor. Duvarlarda da renkli tablolar ile uyum sağlanırken koltukların üzerine atılan renkl ikırlentler tamamlayıcı unsur görevini üstleniyor. Bunlarla beraber kullanılan örgü puflarda renkli kırlentlerle aynı renklerde yapılarak bütünlük sağlanırken oturma odalarında hem rahatlık hem de şıklık yakalanıyor.  Emlak365.com
Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@