Resim İstanbul Nefes Konut Projesi Yüzde 1 Peşinatla Ev Sahibi Yapıyor!

Orta Doğu Grup tarafından İstanbul Anadolu Yakası Konut Projeleri arasında üretilen Resim İstanbul Nefes konut projesi için indirim fırsatı devam ediyor.

Resim İstanbul Nefes Konut Projesi Yüzde 1 Peşinatla Ev  Sahibi Yapıyor!

Orta Doğu Grup tarafından İstanbul Anadolu Yakası Konut Projeleri arasında üretilen Resim İstanbul Nefes konut projesi için indirim fırsatı devam ediyor.

Yüzde 1 Peşinatla Ev Sahibi OlabilirsinizResim İstanbul Nefes konut projesi için yüzde 20 net indirim yapılırken indirimin yanı sıra yüzde 1 peşinat fırsatı da sunuluyor. Sancaktepe konut projeleri kategorisinde yer alan projede konut kredisi kullanarak ev sahibi olmak isteyen kişilere yönelik olarak yüzde 0,98 konut kredisi faiz oranı ile kredi desteği de sağlanıyor.Resim İstanbul Nefes Konut Projesi Nerede?İstanbul konut projeleri arasında yer alan Resim İstanbul Nefes Konut Projesi Sancaktepe'de yer alıyor. Resim İstanbul projesinin hemen önünde otoban giriş durağı yer alırken proje Aydos Ormanı ile komşu konumda bulunuyor. Selahaddin Eyyubi Caddesi üzerinde yer alan projede farklı daire tipleri ve kişiye özel ödeme seçenekleri de bulunuyor.Resim İstanbul Nefes Konut Projesi Fiyatları Ne Kadar?Projede 436 adet konut üretilirken elde kalan son daireler için indirimli konut fiyatları avantajı sunuluyor. Toplam 1.393 adet konutun satışa sunulduğu projede farklı etaplar halinde satışlar gerçekleştirilirken Resim İstanbul Nefes Konut Projesi ise son etap olarak satışa sunulmuştu. Projede yer alan;Resim İstanbul Nefes Konut Projesi 1+1 daire fiyatları (projede yer alan 1+1 dairelerin tümü satıldığı için fiyat indirimi uygulanmamaktadır)Resim İstanbul Nefes Konut Projesi 2+1 daire fiyatları 507 bin 200 lira,Resim İstanbul Nefes Konut Projesi 3+1 daire fiyatları 689 bin 600 lira,Resim İstanbul Nefes Konut Projesi 4+1 daire fiyatları ise 1 milyon 116 bin liradan başlayan fiyat seçenekleri ile satışa sunuluyor.