Rize Hemşin Kentsel Dönüşüm Projesi TOKİ Tarafından Yapıldı

TOKİ tarafından gerçekleştirilen kentsel dönüşüm projeleri arasında yer alan TOKİ Rize Hemşin kentsel dönüşüm projesi ihalesi yapıldı.

Kentsel Dönüşüm 02.07.2018 - 21:00 15.07.2021 - 00:20 Serhat Karaman

TOKİ tarafından gerçekleştirilen kentsel dönüşüm projeleri arasında yer alan TOKİ Rize Hemşin kentsel dönüşüm projesi ihalesi yapıldı.

Bugün yapılan ihale ile Rize Hemşin kentsel dönüşüm projesi kapsamında 106 adet konut üretilecek. 106 adek konutun yanı sıra 1 adet kreş, 1 adet kaymakamlık konutu ve 24 adet dükkan inşa edilecek. Yine ihaleyi alan firma ısı merkezi inşaatları ve çevre düzenlemesi işlerini de yapacak. İhalenin ardından sözleşme imzalanacak ve sözleşme tarihini takip eden 10 gün içerisinde yer teslimi yapılacak. Yer teslimini takip eden 550 gün içerisinde ise konutlar hazırlanarak hak sahiplerine teslim edilecek. 

T.C.

BAŞBAKANLIK

TOPLU KONUT İDARESİ BAŞKANLIĞI

(TOKİ) 

İHALE İLANI

 

RİZE İLİ HEMŞİN İLÇESİ KENTSEL DÖNÜŞÜM VE GELİŞİM PROJESİ 106 ADET KONUT, 1 ADET KAYMAKAMLIK KONUTU, 1 ADET KREŞ, 24 ADET DÜKKAN VE ISI MERKEZİ İNŞAATLARI İLE ALTYAPI VE ÇEVRE DÜZENLEMESİ İŞİ

                      T.C. BAŞBAKANLIK TOPLU KONUT İDARESİ BAŞKANLIĞI-TOKİRize İli Hemşin İlçesi Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Projesi 106 Adet Konut, 1 Adet Kaymakamlık Konutu, 1 Adet Kreş, 24 Adet Dükkan ve Isı Merkezi İnşaatları İle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir.  İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır. 

Emlak365.com


Gelişmelerden Haberdar Olun

@