Ronaldinho 'nun Borcuna Karşılık 57 Mülküne El Konuldu!

Dünya futbolunun en yetenekli isimleri arasında gösterilen Ronaldinho'nun borç batağına saplandığı iddia edildi. Efsane ismin 57 mülküne el konuldu!

EMLAK MAGAZİN 30.07.2019 - 09:39 15.07.2021 - 00:14 Emlak 365

Dünya futbolunun en yetenekli isimleri arasında gösterilen Ronaldinho'nun borç batağına saplandığı iddia edildi. Efsane ismin 57 mülküne el konuldu!

Brezilya'nın yetiştirdiği en ünlü futbolcuları arasında gösterilen ve uzun süre Barcelona forması giyen Ronaldinho eski günlerini mumla arar hale geldi. Ünlü futbolcunun borç batağına düştüğü iddia edilirken sık sık lüks yaşantısı ve pahalı harcamaları ile haber olan Ronaldinho çökmüş görüntüsü ile hayranlarını üzdü. 57 Mülküne Mahkeme Kararı İle El Konuldu Borçları nedeni ile hakkında çok sayıda dava açıldığı öğrenilen yıldız futbolcunun devam eden mahkemeleri de bulunurken tamamlanan mahkemelerde ise hakim kararı ile 57 mülküne el konulduğu iddia edildi. Brezilya basını tarafından yapılan haberlere göre Ronaldinho'nun 2.51 milyon dolar olarak açıklanan borcu nedeni ile io Grande do Sul Mahkemesi 57 taşınmazına el konulmasına karar verdi. 793 Bin Dolar Ceza Aldı! Borçlarını ödemediği nedeni ile sık sık basın tarafından haberleri yapılan io Ronaldinho 2.06 milyon dolarlık ihtarname ve vergi borcu ile mücadele ediyor. Söz konusu borç için ülkenin Ulusal Hazine Başsavcısı tarafından ünlü isme 793 bin dolar ceza kesilirken yıldız futbolcunun borç yapılandırma anlaşması yaptığını açıklamasına rağmen borçlarının tamamının sistemde görüldüğü tespit edildi. Çifte pasaportu olan Ronaldinho'ya yurt dışına çıkma yasağı getirildi.  Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@