Rusya, Romanya, Gürcistan, Libya ve Irak! İnşaat Sektörü Yurtdışı İş İlanları Yayımlandı

Türk müteahhitlerin yurtdışı projeleri tüm hızı ile devam ederken açılan şantiyelerde görevlendirilmek üzere personel alımları tüm hızı ile devam ediyor. Özellikle de Rönesans İnşaat, Polat Yol Yapı ve Enka İnşaat iş ilanları yoğun ilgi görüyor. İşte yurtdışı personel şefi, personel şefi, teknik ofis, maliyet kontrol mühendisi ve inşaat sektörü iş ilanları Haziran 2021 duyuruları!

Emlak İş İlanları 15.06.2021 - 11:52 15.06.2021 - 11:52 Serhat Karaman

Pandeminin etkilerinin azalması ile beraber ara verilen yatırım projeleri yeniden raflardan inmeye başlarken inşaat firmalarının yurt dışı şantiyeleri de hareketlenmeye başlandı. Yeni normale geçiş süreci ile Türk müteahhitler tarafından yabancı ülkelerde alınan alt yapı projeleri, yol, köprü ve baraj inşaatları gibi dev projeler için personel alım ilanları yayımlandı. 

YABANCI ÜLKELERDE, YURT DIŞINDA İNŞAAT İŞLERİNDE ÇALIŞMAK İSTEYENLER İÇİN YENİ İLANLAR YAYIMLANDI! 

Yurt dışında şantiyesi bulunan çok sayıda inşaat firması tarafından yeni iş ilanları yayımlandı. İş ilanı yayımlayan şirketler arasında Türkiye'nin en büyük markalarından biri olan Rönesans Holding çatısı altında hizmet veren Rönesans İnşaat'da yer alırken buna ek olarak Enka İnşaat ve Polat Yol Yapı markaları da yer aldı. 

Rönesans İnşaat ağırlıklı olarak Rusya'da yapımı devam eden şantiyeleri için personel alımı yaparken Polat Yapı Libya ve Enka İnşaat ise Rusya ile Kazakistan şantiyeleri için ilanlara yer verdi. 

Söz konusu iş ilanlarına Kariyer Net internet sitesi üzerinden iş başvurusu yapılabileceği gibi yine bu inşaat şirketlerinin kendi resmi internet siteleri üzerinden açılan insan kaynakları bölümünden de başvuru yapılabilmektedir. Çoğu pozisyon için yabancı dil bilme zorunluluğu aranmazken sadece ilgili mesleki deneyim yeterli olurken mühendislik kadrosunda açılan pozisyonlarda ise dil bilgisi zorunluluğu yer alıyor. Yurt dışında çalışmak isteyen kişilerin büyük bölümü inşaat sektörü iş ilanlarını tercih ederken yurt dışı şantiyelerde çalışma koşuları daha ağır olmasına rağmen verilen yüksek maaşlar nedeni ile bu pozisyonlar daha yüksek başvuru almaktadır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@