Rüya Gibi Bir Yılbaşı ve Kar Tatili İçin Gidilecek Yerler: Ekonomik Şömineli Ucuz Dağ Evleri!

Yılbaşı tatilini fırsata çevirmek isteyenlere pandemiden uzak, ailesi ve sevdikleri ile huzurlu bir yılbaşı tatili önerileri ve gezilecek yerler listesi! Yılbaşı tatili kaç gün, nereye gidilir?

Rüya Gibi Bir Yılbaşı ve Kar Tatili İçin Gidilecek Yerler: Ekonomik Şömineli Ucuz Dağ Evleri!

Ekonomik dalgalanma sonrasında yaşanan geçim sıkıntısı vatandaşın stresle dolmasına neden olurken yılbaşı tatilini fırsata çevirmek ve yeni yıla enerji depolayarak girmek isteyen kişiler için yılbaşı tatil önerileri ve alternatif tatil rotaları açıklandı. Yılbaşında koronavirüs ve pandemiden uzak, ailesi, sevdikleriyle başbaşa tatil yapmak isteyen kişiler için ise dağ evleri ilk seçenek olarak sunuluyor.

Bazı lüks bölgelerde günlük kiralık şömineli dağ evleri fiyatları yoğun talep olması nedeni ile yükek fiyatlara kiralanırken yılbaşı tatili için boş kalan bazı bölgelerde ise ekonomik, her bütçeye uygun tatil önerileri dikkat çekiyor. Bolu Dağ Evleri yoğun kar yağışı altında romantik kar tatili önerileri arayanlara hitap ederken Karadeniz, Adana ve Mersin dağ evleri de yoğun talep gören iller arasında yer alıyor.

DAĞ EVİ TATİL FIRSATI ARAYANLARA: BOLU DAĞ EVLERİ!

Yemyeşil bir ormanın içerisinde beyaza bürünen bir huzur! Bolu'da kar tatili yapmak isteyen kişilere pek çok seçenek sunuluyor. Lüks dağ evleri kadar ekonomik fiyatlı seçenek arayan kişilere hitap eden ahşap ve bungolav dağ evleri de dikkat çekiyor.

bolu dağ evleri resmi

Özellikle de Abant dağ evleri bölgenin en çok tercih edilen lokasyonu olarak dikkat çekerken odada şömine olup olmaması, sıcak su bağlantısı, jakuzi, ısınma sistemi ve konaklayacak olan kişi sayısı yani oda sayısına göre fiyatlar değişiyor. Ancak şu anda Abant bölgesinde dağ evleri için günlük kişi başı bin liradan başlayan fiyatların belirlendiği belirtiliyor.

bolu abant yeşil ev resimleri

BOLU ABANT YEŞİL EV MASAL EVLERİ GÜNLÜK KONAKLAMA FİYATLARI KAÇ TL?

Abant bölgesinin en gözde dağ evleri kategorisinde yer alan Bolu Abant Yeşil ev fiyatları normal sezonda ortalama günlük 800 ile bin 500 TL arasında değişirken söz konusu fiyatlar 15 tatil, yılbaşı tatili, bayram tatili gibi dönemler için değişkenlik gösterebiliyor.

bolu abant yeşil ev

KARADENİZ DAĞ EVLERİ ŞÖMİNELİ BUNGALOV VE KÜTÜK EV FİYATLARI KAÇ TL?

Yılbaşı tatilini Karadeniz bölgesinde değerlendirmek isteyenler için farklı pek çok alternatif tatil rotası bulunurken Ayder dağ evleri fiyatları daha ekonomik seçenekler olarak öne çıkıyor. Ayder Şelale Dağ Evi, Çise Dağ Evleri, Tanura Bungolov Rize evleri bu bölgede tatil yapmak isteyen kişilerin tercih edebilecekleri oteller arasında bulunuyor.

SONRAKİ HABER