Sadece 1 Euroya Villa Satın Alabilirsiniz! 2022 Projesi Başladı

Airbnb şirketi, sadece 1 Euro ödeyerek İtalya'da lüks bir villaya sahip olma imkanı sunuyor. Kampanya ile ilgili ayrıntılar haberimizde...

Emlak Haberleri 25.01.2022 - 18:12 25.01.2022 - 18:12 Büşra Uluşen

İtalya'da küçük bir köy içerisinde, doğa ile iç içe bir villa da sadece 1 Euro ödeyerek yaşamak ister misiniz? Evet ama nasıl? dediğinizi duyar gibiyiz... Hemen açıklayalım. 

İtalya'da villada yaşayanlar evin bir odasını kiralayarak ev sahipliği yapıyor ve bundan kira geliri sağlayabiliyor. Airbnb 1 euroluk ev projesi için düğmeye bastı. Ülkenin bilinmeyen yerlerini geliştirerek bölgeyi yeniden canlandırmak için İtalya hükümetinin başlattığı kampanya ile, Airbnb Sicilya'nın Sambuca köyünden 1 Euro karşılığında eski bir konut satın alarak İtalyan mimarlara 3 katlı lüks bir müstakil konut yaptırdı. 

Bu süreden sonra Sambuca, 2016 yılında İtalya'nın en güzel köylerinden biri oldu. 1 Euroluk konut projesine katılan pek çok yatırımcı bu konutları yeniden restore ederek kira geliri sağlıyorlar.

italyada 1 euroya ev

İTALYA'DA 1 EUROYA KONUT SATIN ALABİLİRSİNİZ!

Airbnb, birçok kişi için değişim fırsatı sunuyor. 1 Euroluk konut kampanyasından yararlanabilmek için adaylarda bazı şartların bulunması gerekiyor. Bu şartlar öyle basit ki hemen hemen herkesin karşılayabileceği cinsten. Doğa sevgisi, İtalyan kültürüne ilgi ve Sambuca köyünün değişiminde rol almak için istekli olmak. Bunun yanında kişilerin 18 yaşından büyük olması, kendini ifade edebilecek seviyede İngilizce bilmesi gerekiyor. Ayrıca gelen kişi yanında bir arkadaşı, partneri ya da 2 yetişkin ve 2 çocuk olmak üzere ailesini de getirebiliyor. 

italyada 1 euroya ev2

Adaylar arasından seçilenler, 30 Haziran 2022 tarihinde villaya yerleşecek ve evde kalacağı süre boyunca 9 ay bir müstakil odayı Airbnb üzerinden kiralayacak, kazanılan geliri ev sahibine verecek. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@