Sadece 2 Gün Geçerli! Petrol Ofisi 150 Liralık Benzin, LPG Otogaz ve Motorin Alanlara 50 TL Dağıtıyor

Akaryakıt fiyatlarına indirim haberi geldi Petrol Ofisi 50 TL hediye para müjdesi verdi. İş Bankası Maximum kredi kartı kullanan kişiler akaryakıt alışveriş yaparken öde geç kampanyası ile kazanacak!

Finans 30.12.2021 - 14:32 30.12.2021 - 14:32 Gülcan Özer

Petrol Ofisi kampanyasını duyurdu, benzin, motorin, LPG Otogaz alacaklara 50 TL para müjdesi geldi. Petrol Ofisi ile İş Bankası Maximum kredi kartı arasında imzalanan anlaşma kapsamında Petrol Ofisi Araçta Öde kampanyası ile PO istasyonları üzerinden 150 liralık akaryakıt alışveriş yapan kişilere  50 TL para kazanma imkanı sunuldu. 

31 Aralık 2021 tarihinde sona erecek olan kampanya kapsamında Maximum Mobil’in içindeki Pazarama Araçta Öde menüsünde yer alan Petrol Ofisi Öde-Geç uygulamasına dahil Petrol Ofisi istasyonlarından farklı günlerde ve tek seferde ikinci ve sonraki 150 TL ve üzeri her alışverişe 10 TL, toplam 50 TL MaxiPuan kazandıracak. 

PETROL OFİSİ ARAÇTA ÖDE İLE 50 TL MAXİPUAN! PO ÖDE GEÇ KAMPANYASI NEDİR?

İş Bankası'nın kredi kartı ürünü olan Maximum Kredi Kartı ile Türkiye'nin en büyük akaryakıt satış markaları arasında yer alan Petrol Ofisi arasında imzalanan anlaşma kapsamında akaryakıt alışverişi yapan kişilere 50 liraya kadar para puan kazanma imkanı sunuldu. Petrol Ofisi araçta öde kampanyası için Maximum Mobil’in içindeki Pazarama Araçta Öde menüsünde yer alan Petrol Ofisi Öde-Geç uygulamasından ödeme yapılması yeterli olacak. 

petrol ofisi kampanyası

Kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin mutlaka öncesinde ya da alışverişlerinden hemen sonra Maximum Mobil uygulaması üzerinden Kampanyalar kategorisine giriş yaparak buradan KATIL butonuna basmaları yeterli olacak. Kampanyadan faydalanmak için yakıt alışverişlerinizin Maximum Mobil'in içindeki Pazarama Araçta Ödeme uygulamasına dahil Petrol Ofisi istasyonlarından Maximum Mobil içinde yer alan Petrol Ofisi Öde-Geç menüsü üzerinden yapılması yeterli olacak. Aynı gün sadece 1 kez yapılacak olan işlemler kampanyaya dahil edilecek.

petrol-ofisi-50-tl-hediye-kampanyası

İŞ BANKASI MAXİPUAN MAXİMUM KREDİ KARTI PUANI NASIL KULLANILIR?

Kampanya üzerinden kazanılan Maxi puanlar yalnızca Maximum Mobil içinde yer alan Araçta Öde Petrol Ofisi Öde-Geç menüsü üzerinden yapılan alışverişlerde kullanılabilecek. 7 Ocak 2022 tarihi itibari ile kazanılan puanlar kartlara yüklenecek olup İş Bankası kredi kartı puanı son kullanma tarihi ise 20 Ocak 2022 olarak duyuruldu. Maximum kredi kartı olanlara en fazla 50 liraya kadar puan kazanma imkanı sunuldu.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@