Sadece Bu Kişilere Düşük Faizli ve 3 Ay Ödemesiz İhtiyaç Kredisi Verilecek! Şubeye Gitmeden Hemen Başvurunuzu Yapın!

Hoş geldin faizli kredi fırsatı ile CEPTETEB tarafından 3 ay ödemesiz dönemli ve düşük faizli ihtiyaç kredisi veriliyor! Nakit arayanlara TEB’den ihtiyaç kredisi…

Finans 24.05.2022 - 16:12 24.05.2022 - 16:15

Dijital bankacılık ürün ve hizmetlerinin son dönemde gelişmesiyle banka şubelerine bile gitmek zorunda kalmadan kredi işlemleri yapılabiliyor. Tüm ihtiyaçları için vatandaşların CEPTETEB üzerinden 100.000 TL’ye kadar 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi fırsatını duyurmasının ardından yaza hazırlık yapan birçok vatandaş kredi detaylarını araştırmaya başladı.

CEPTETEB İhtiyaç Kredisinde Hoş Geldin Faizi!

CEPTETEB ile tüm ihtiyaçları için 100.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenlere yüzde 1,85 faiz oranları ile kredi verilmesi hedeflenmektedir. 3 aya kadar ödemesiz dönemli ihtiyaç kredisi ile yerinden bile kalkmadan vatandaşların şubesiz olarak avantajlı ihtiyaç kredisinden yararlanması sağlanacak.

TEB ya da CEPTETEB müşterisi olmak için başvurusunu yapan yeni müşterilerin yararlanabileceği hoş geldin faiz fırsatı ile düşük faiz oranları ile ihtiyaç kredisi fırsatından yararlanmak mümkün hale getirildi.

3 Ay Ödemesiz Dönemli İhtiyaç Kredisi!

cepteteb-1

1.000 TL ile 100.000 TL arasında talep edebileceğiniz CEPTETEB ihtiyaç kredisi kapsamında 3 aya kadar ödemesiz dönemli olarak kredi verilmesi hedefleniyor. 18 – 70 yaş arasında tüm vatandaşların yararlanabildiği kredi sayesinde vatandaşların rahatça dilediği miktarda kredi alması sağlanıyor. Dijital kanallar üzerinden başvuru adımlarını tamamlayan ve gerekli şartları sağlayan vatandaşların tüm ihtiyaçlarını karşılamaları mümkündür.

İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

CEPTETEB  ihtiyaç kredisine başvuru yapmak isteyenler dijital kanalları kullanarak rahatlıkla taleplerini iletebilmektedir. Tek tıkla online olarak gerçekleştirilecek kredi başvurusu için internet sayfasında yer alan ‘’Hemen Başvur’’ seçeneği kullanılabilir. İlgili formun doldurularak gerekli diğer adımları da takip eden vatandaşların tüm ihtiyaçları için bin liradan 100 bin liraya kadar tüm ihtiyaçları için kredi alması sağlanacak.

Hali hazırda TEB veya CEPTETEB müşterisi olanlar ise internet veya mobil şubeden CEPTETEB ihtiyaç kredisine başvuru yaparak şubeye gitmeden kolayca işlem yapabilmektedir. Yeni müşterilerine özel TEB’den avantajlı oranlar da sunulmaya devam ediyor.  

Gelişmelerden Haberdar Olun

@