Safe Dizisi Nerede Çekiliyor?

Safe dizisi dizi platformu netfilx üzerinde yayınlanıyor ve sadece netflix üyeleri tarafından izlenebiliyor. Peki, Safe dizisi nerede çekiliyor, dizi konusu ne?

Emlak Magazin 16.06.2019 - 20:01 15.07.2021 - 00:15 Serhat Karaman

Safe dizisi dizi platformu netfilx üzerinde yayınlanıyor ve sadece netflix üyeleri tarafından izlenebiliyor. Peki, Safe dizisi nerede çekiliyor, dizi konusu ne?

 Safe dizisinin yapımcısı ve aynı zamanda dizinin yaratıcı ismi özellikle başarılı yapımlara imza atarak adından çokça söz ettiren Harlan Coben olrak karşımıza çıkıyor.Safe Dizisi Hangi Semtte Çekiliyor?Safe dizisinin çekildiği yer İngiltere’nin hem sakin hem de dola güzellikleri izle izleyenleri büyüleyen Manchester ve Cheshire şehirlerinin farklı bölgeleri olarak karşımıza çıkıyor. Safe Dizisinin Konusu Nedir?Safe dizisinin konusu oldukça ilgi çekici ve dramatik. Kızı kaybolan dul bir kadın bu yaşanan korkunç olay sebebi ile bir çıkmaza girer.Kadın kızını bulma sürecinde önce yakınlarından yardım ister ancak ortada bir tuhaflık vardır ve zaman içinde bu yardım istediği yakınlarının sakladıkları sırları sezmeye başlar ve de bu sırlar zamanla yavaş yavaş ortaya çıkmaya ve yakınları gerçek yüzlerini yavaş yavaş belli etmeye başlar. Dizinin en dramatik sahneleri ise Sophie’nin kendiyle baş başa kalıp kızı ile yaşadığı eski güzel günleri ve zaman zaman da yaşadığı bazı tatlı anne kız sürtüşmelerini hayalinde canlandırdığı anlardır.Safe Dizisinin Oyuncuları Kimler?Safe dizisinin oyuncuları Tom Delaney rolünde dünyada yankı uyandırmış Dexter dizisinin başrolünden çok yakın olarak tanıdığımız Michael C. Hall, Jenny Delaney rolünde genç ve başarılı oyuncu Amy James-Kelly, kızını kaybeden anne Sophie Mason rolünde oyunculuğu ile birçok ödüle layık görülen Amanda Abbington, Chris Chahal rolünde özellikle son dönem Amerikan gençlik filmlerinin aranan yüzü Freddie Thorp ve Pete Mayfield rolünde oynadığı bir dizi ve filme değer katan Marc Warren yer alıyor.Emlak365.com


Gelişmelerden Haberdar Olun

@