Sağlık Bakanı Koca'dan Çin'den Gelen İlaçlar için 40 Şehir Açıklaması

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Çin'den alınan ve koronavirüs tedavisinde etkili olduğu gözlemlenen ilaçlara dair açıklamalarda bulundu.

Gündem 24.03.2020 - 16:07 15.07.2021 - 00:08 Serhat Karaman

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Çin'den alınan ve koronavirüs tedavisinde etkili olduğu gözlemlenen ilaçlara dair açıklamalarda bulundu. Bakan Koca açıklamasında bu ilaçların 40'dan fazla şehre dağıtıldığını ifade etti.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, koronavirüs vakalarına ilişkin olarak anlık bilgi paylaşımında bulunuyor. Bakan Koca son açıklamasında Çin'den alınan ilaçlara dair bilgi verdi. Sağlık Bakanı Koca bu kapsamda koronavirüs tedavisinde etkili olan bu ilaçların dağıtımlarına ilişkin açıklamalarda bulunan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın konuşması sizlerle. SAĞLIK BAKANI FAHRETTİN KOCA'NIN 40 ŞEHİR AÇIKLAMASISağlık Bakanı Fahrettin Koca yapmış olduğu son açıklamasında koronavirüs tedavisi için alınan ilaçların 40 şehre gönderildiğini bildirdi. Fahrettin Koca konuya dair "(Çin'den Kovid-19 için getirilen ilaçlar) Ankara'ya ulaşan ilaçlar, gece saatlerinde ambulans uçaklarla 40 şehre dağıtıldı." ifadelerinde yer verdi.Bakan Koca bir önceki basın açıklamasında söz konusu ilaçların virüsün tedavisinde oldulça etkili olduğu bilgisini paylaşmıştıEmlak365.com


Gelişmelerden Haberdar Olun

@