Şahan Gökbakar'a Özel Mülktür Girilmez Soruşturması!

Recep İvedik tiplemesi ile sinemada fırtınalar estiren Şahan Gökbakar eşi ve çocukları ile Marmaris'te kendine ait villada tatil görüntüleri ile gündeme bomba gibi düşmüştü. Magazinciler tarafından çekilen görüntüde Gökbakar villasının bulunduğu iskeleye özel mülktür girilmez tabelası asarken konu hakkında soruşturma başlatıldı.

EMLAK MAGAZİN 09.07.2021 - 10:50 09.07.2021 - 10:50 Emlak 365

Uzun süren pandemi salgınından sonra tüm yasakların kalkması ile tatil sezonu açılırken ünlülerin tatil görüntüleri de magazin tarafından yakından takip ediliyor. Televizyon dizilerinin yaz tatili nedeni ile ara vermesi, yazlık bölgelerde eğlence mekanlarının açılması ile ünlü isimler bu bölgelere akın ederken magazinciler ile ünlü isimlar arasında köşe kapma savaşı yaşanıyor. 

Ünlü isimler tatillerinde özel hayatlarına saygı beklerken magazin muhabirleri ise tek bir kare resim çekebilmek için birbirleri ile yarışıyorlar. Ünlü isimler kendilerine ait yazlık villalarına çekilerek ya da tekne turları ile denize açılarak görünütü vermeme çabasına girerken  bu isimlerden biri de Şahan Gökbakar olmuştu. 

VİLLA VE İSKELESİNE "ÖZEL MÜLKTÜR GİRİLMEZ" TABELASI AKAN ŞAHAN GÖKBAKAR'A SORUŞTURMA AÇILDI! 

Dün magazin basınınn gündemine bomba gibi düşen olayda Şahan Gökbakar'ın kendisine ait olan tekneye yaklaşan bir tur teknesine bot ile haber gönderdiği ve teknenin uzaklaşmasını istediği görüntüler çok konuşulmuştu. Sonrasında teknenin bağlı olduğu iskeleye "özel mülkdür girilmez" tabelası astığı görülen Şahan Gökbakar'ın bu hareketi sosyal medyada da tartışma yaratmıştı. 

Görüntülerin ortaya çıkmasının ardından Marmaris Kaymakamlığı yaşanan olayın üzerine görüntülerin araştırılması talimatı verdi. Verilen talimat üzerinde oyuncu Şahan Gökbakar'a ait olduğu iddia edilen ve Selimiye İle Turgut Mahallesi sınırında yer alan koydaki villa ve önündeki iskele hakkında Muğla İl Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü ekipleri tarafından soruşturma başlatıldı. 

10 MİLYON LİRAYA ALDIĞI İDDİA EDİLMİŞTİ! 

Şahan Gökbakar'ın pandemi döneminde ıssız  bir koyun içerisinde yer alan lüks villaya 10 milyon lira ödeyerek satın aldığı iddia edilmiş, villanın tadilatı için de 3 milyon lira harcama yaptığı söylenmişti. Villanın içerisinde çocuklar için oyun parkı, salıncak ve özel oturma alanları yapıldığı dikkat çekerken plajı içinde Gökbakar'ın özel deniz kumu döktürdüğü belirtiliyor.

Yorumlar (1)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@