Sahibiden Satılık Metaverse Sanal Arazi, Arsa İlanları Yayımlanmaya Başlandı!

Sanal arazi sahibinden satılmaya başlandı! Dünyayı kasıp kavuran Metaverse çılgınlığı katlanarak artarken metaverse alma isteği olanlara sahibinden sanal arsa ilanları yayımlandı!

Sahibiden Satılık Metaverse Sanal Arazi, Arsa İlanları Yayımlanmaya Başlandı!

Dünyada teknoloji çağı tüm hızı ile ilerlemeye devam ederken Metaverse evreni büyümeye devam ediyor. Son olarak aralarında Nike'ın da yer aldığı dev markaların sanal arazi yatırımı yapması ile bu arsalara olan ilgi artarken Bitcoin trenini kaçıran pek çok kişi bu trene yetişmek için alıma başlamıştı.

Pek çok kişinin "sanal arazi fiyatları kaç TK, nasıl alınır, nereden alınır, sanal arsa yatırımı mantkılı mı?" gibi sorulara yanıt aramaya başlaması ile Türkiye'de metaverse çılgınlığı başlamıştı. Süreçte sanal arsalar bu amaçlar için kurulan özel platformlar üzerinden satılırken Türkiye'nin en büyük online ilan sitelerinden biri olan Sahibinden sitesi üzerinden de satılık metaverse sanal arazi, arsa ilanları verildiği ortaya çıktı.

SAHİBİNDEN SANAL ARAZİ, ARSA İLANLARI VERİLMEYE BAŞLANDI!

Satılık ve kiralık konut, işyeri, arsa, arazi, dükkan, yazlık, bina gibi çok sayıda taşınmaz ilanına ev sahipliği yapan Sahibinden sitesi sanal dünyaya da dahil oldu. Siteye üye olan bazı kullanıcıların sahibinden satılık sanal arazi ve arsa ilanları verildiği görüldü. Metaverse dünyasının en çok takip edilen hesaplarından biri olan Metaworld tarafından duyuralan habere göre sanal arazi sahibinden ilanları başladı.

sahibinden sanal arazi ilanları

Yayımlanan ilanların birinde Dubai'de yer alan bir satılık otel arsası için ilana çıkılırken ilanda arsanın 5 parselden oluştuğu, yan parselinde 20 adete yakın avm'nin bulunduğu bilgisen yer verildi.

SAHİBİNDEN SANAL ARAZİ FİYATLARI KAÇ TL, METAVERSE SANAL ARSA NASIL ALINIR?

İlanda belirtilen sanal arsa için sahibinin belirlediği fiyat ise 100 bin TL oldu. Metaverse sanal arazi almak isteyen kişilerin satış yapan platformlar üzerinden alım yapmaları gerekiyor. Ancak, Thodex vurgunu gibi dolandırıcılık olaylarına karşı vatandaşın dikkatli olması ve alım yapacağı platformu dikkatli seçmesi gerekiyor. Yine güvenilir bir platform bulunsa dahi bu arsaların gelecekteki fiyatları da tartışma konusu olmayı sürdürüyor.

Sand ve Mana dışında tüm platformların çökeceğini belirten kullanıcılar da bulunurken bazı kişiler sanal arazileri geleceğin bitcoini olarak görürken bazı kişiler ise büyük bir dolandırıcılık ve çöp para olarak değerlendiriyorlar. Kimin haklı çıkacağını ise ilerleyen zaman gösterecek.

SONRAKİ HABER