Sahibinden Çöktü Mü Neden Açılmıyor? Ne Zaman Açılacak? İşte İlk Açıklama

Sahibinden adlı internet sitesi gün içinde erişim sorunu yaşadı. Peki Sahibinden neden açılmıyor? Sahibinden erişim sonunun hemen ardından resmi açıklama yaparak bu soruyu yanıtladı.

Gündem 08.09.2021 - 16:47 08.09.2021 - 16:59 Mustafa KARAGÖZ

Gün içinde yüz binlerce kişinin ziyaret ettiği Sahibinden. com adlı internet sitesi erişim sorunu yaşadı. 

Araç alım satım ile emlak ilanlarının ön planda olduğu siteyi ziyaret etmek isteyenler siteye erişim sağlayamadılar. Uygulama üzerinde de erişim sağlayamayan kullanıcılar bunun nedenini merak ettiler. 

SAHİBİNDEN NEDEN AÇILMIYOR

Sahibinden .com internet sitesine erişim sağlanamaması üzerine bir basın açıklaması yapıldı. Site kullanıcılarına yönelik yapmış olduğu açıklamasında sitede ve uygulamada bakım olduğunu duyurdu. 

Sitenin ne zaman açılağına dair bir bilgi vermeyen Sahibinden, en kısa sürede hizmet vermek için çalışmaların devam ettiğini duyurdu. Sitenin bakım çalışmalarının ne zaman sona ereceğine dair ise sosyal medya hesaplarından açıklama yapılacağı duyuruldu. 

sahibinden açıklama

Yapılan basın açıklamasında siteye erişim sağlamak isteyenlere "Zorunlu olarak yaptığımız sistem çalışmaları nedeniyle kısa bir süre için sitemize ve mobil servislerimize erişim sağlanamamaktadır. En kısa sürede size yeniden hizmet verebilmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Biz çalışmalarımızı tamamlarken dilerseniz Facebook sayfamıza göz atabilir, herhangi bir gelişmeyi kaçırmamak için bizi Twitter‘dan takip edebilir ya da Instagram sayfamızda dolaşabilirsiniz. Göstermiş olduğunuz anlayış için şimdiden teşekkür ederiz." bilgisi verildi. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@