Sahibinden Çöktü Mü? Sahibinden Niye Açılmıyor?

Sahibinden.com sitesine bir süredir erişim sağlanamıyor. Sitenin aktif kullanıcıları sahibinden çöktü mü merak ediyor. Sahibinden.com'dan basın açıklaması geldi.

Teknoloji 04.01.2022 - 12:10 04.01.2022 - 12:11 Büşra Uluşen

İnternet üzerinden binlerce farklı ürün satışının yapıldığı Sahibinden.com sitesine giriş yapmak isteyen kullanıcılar erişim problemi yaşıyor. 

Otomobil ve konut alım satımları için yoğun bir şekilde tercih edilen platformu kullananlar siteye giriş yapamıyor. İlanları takip etmek isteyen kişiler, sitenin neden erişime kapandığını merak ediyor. 

Sahibinden Niye Açılmıyor?

Sahibinden.com adresine bir süredir giriş yapılamaması siteyi kullanan kişileri telaşlandırdı. Kısa süre içerisinde Sahibinden.com tarafından erişim problemine ilişkin açıklama yapıldı.

Açıklamada, site için sistem çalışmaları yapıldığı ve bu nedenle site ve mobil uygulamaya erişimin sağlanamadığı bildirildi. Site yetkilileri, en kısa süre içerisinde yeniden hizmet verebilmek için çalışmalarının devam ettiğini belirtildi. 

Sitenin ne zaman yeniden açılacağına dair bilgi vermeyen Sahibinden, bakım çalışmalarının devam ettiğini duyurdu. 

Sahibinden.com sitesinde yaşanan erişim sorunu nedeniyle binlerce kişi alım ve satımlarda problem yaşadı. 

sahibinden çöktü

Sahibinden.com'dan yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

'' Zorunlu olarak yaptığımız sistem çalışamları nedeniyle kısa bir süre için sitemize ve mobil servislerimize erişim sağlanamamaktadır. En kısa sürede size yeniden hizmet verebilmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Biz çalışmalarımızı tamamlarken Facebook sayfamıza göz atabilir, herhangi bi gelişmei kaçırmamak için bizi Twitter'dan takip edebilir ya da Instagram sayfamızda dolaşabilirsiniz. Göstermiş olduğunuz anlayış için şimdiden teşekkür ederiz '' denildi. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@