Şaka Değil Gerçek! Günde 177 TL Ödeme İle 300 Bin TL Konut Finansmanı Ziraat Katılım' da

Ziraat Katılım, yıllardır sıcak bir yuvanın hayalini kuranlara, evini değiştirip daha iyi bir ev almak isteyenlere günde 177 TL ödeyerek konut sahibi olma fırsatı sunuyor. Oturduğunuz

Finans 30.09.2021 - 03:00 30.09.2021 - 03:00 Gülcan Özer

Oturduğunuz eve yıllardır boş yere kira ödemekten bıktıysanız günde 177 TL’den başlayan taksitlerle evinizi alın, ödemelerinizi yıllara yayarak rahat rahat yapın. Faizsiz konut kredisi hizmeti sunan katılım bankalarından biri olan Ziraat Katılım, konut finansmanında oranları düşürdü, çıtayı yükseltti. 300.000 TL konut kredisi çekip yuvasını kurmak isteyenlere finansman desteği sunan Ziraat Katılım, kişiye özel ödeme planları ile herkesi konut sahibi yapmaya niyetlenmiş durumda.

Siz de satın almak istediğiniz evin tapusu ve gelir belgenizle beraber en yakın Ziraat Katılım şubesine uğrayın, size özel kredi teklifleri arasından en cazip seçeneği daha rahat belirleyin. Ziraat Katılım konut kredisi başvurularınızı şube dışında internet ve mobil bankacılıktan da yapabilirsiniz. Alacağınız onayın ardından tapu görüntüsü ve gelir evraklarınızla beraber en yakın şubeye giderek işlemlerinizi şubede tamamlayabilirsiniz.

Ziraat Katılım Bankası Konut Kredisi Hesaplama

Konut kredisi çektiğinde ne kadar ödeme yapacağını bilmeyenler için birkaç ödeme seçeneğini bir araya topladık. Belirli tutarlara göre aylık ortalama ne kadar ödeyeceğinizi ve bu ödemenin günlük ne kadara tekabül edeceğini özenle hazırladığımız tabloda görebilirsiniz.

ziraat-katılım-konut-finansmanı

Yukarıdaki tabloda taksit tutarlarına KKDF ve BSMV vergileri yansıtılmamıştır. Bilindiği üzere devlet, konut kredisi çekenlere bu açıdan avantaj sağlamakta ve vergi almamakta. Erken kapama yapılması halinde ise kalan taksit vadesine göre kapama cezası uygulanıyor. 36 aydan az kalan kredi kapamalarında %1, 36 aydan fazla kalan durumlarda ise %2 kapama cezası uygulanıyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@