Sakarya Adapazarı Korucuk TOKİ Kura Sonuçları 2022! TOKİ Korucuk 2+1 3+1 Kura İsim Listesi Açıklandı

TOKİ Sakarya Adapazarı Korucuk kura sonuçları açıklandı. Sakarya Adapazarı TOKİ kura sonucu isim listesi yayımlandı.

Toki 28.01.2022 - 11:46 28.01.2022 - 11:53 Büşra Uluşen

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ tarafından Sakarya'nın Adapazarı ilçesi Korucuk Mahallesi'nde oluşturulan konut projesi için sona gelindi. TOKİ Sakarya Adapazarı Korucuk 577 konut projesi kapsamında kura çekimi gerçekleştirildi ve hak sahipleri yeni evlerine kavuştu. 

TOKİ ADAPAZARI KORUCUK KURA SONUÇLARI AÇIKLANDI!

TOKİ Sakarya Adapazarı Korucuk projesi kapsamında inşa edilen 577 adet konuttan 200 adedi 2+1 tipi konut ve 93 adedi 3+1 tipi olmak üzere toplam 293 adet konut için hak sahibi ve konut belirleme kurası gerçekleştirildi. 

toki sakarya kura

Noter huzurunda gerçekleştirilen kura çekimi saat 11.00'de başladı. Pandemi nedeniyle kura çekimine izleyici kabul edilmezken projeye başvuru yapan vatandaşlar TOKİ'nin sosyal medya hesapları üzerinden kura çekimini canlı olarak takip edebiliyor. 

TOKİ tarafından gerçekleştirilen kura çekimi sonrasında tam 293 aile ilk kez ev sahibi olmanın heyecanını yaşadı. 

TOKİ SAKARYA ADAPAZARI KORUCUK KURA İSİM LİSTESİ 2022!

Başvuru süreci 21 Ocak 2022 tarihinde tamamlanan TOKİ Sakarya Adapazaru Korucuk konut projesi için kura çekimi 28 Ocak'ta gerçekleştirildi. 200 adet 2+1 ve 93 adet 3+1 dairenin hak sahiplerinin belirlenmesi için gerçekleştirilen kura çekimi sonucu 3 kategoride yer alan vatandaşlar ev sahibi oldu. 

toki sakarya-1

Aylık bin 248 liradan başlayan taksitlerle satışa çıkarılan Adapazarı Korucuk TOKİ evlerinin yeni sahipleri kura çekimi sonrası açıklandı. Adapazarı Korucuk TOKİ kura çekimi isim listesi TOKİ GOV TR üzerinden yayımlandı. 

KURA SONUCU SORGULAMA TOKİ

Konut projesine başvuru yapan ve kura sonuçlarını öğrenmek isteyen vatandaşlar TOKİ'nin resmi internet sitesinde yer alan ''Kura Sonuç Sorgulama'' sekmesine T.C. kimlik numaralarını yazarak kura sonucunda ev sahibi olup olmadıklarını öğrenebilecekler. 

TOKİ kura sonuçları resmi internet sitesi üzerinden isim listesi halinde yayımlanırken, çekilişin canlı yayını Facebook, Twitter, Youtube ve Instagram üzerinden canlı olarak yayımlanıyor. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@