Samsung Mağazalarından Alışveriş Yapacaklara Büyük Fırsat! İlk 3 Ay Ödemesiz Kredi Fırsatı Verilecek!

Samsung cep telefonlarında kredi fırsatı duyuruldu! Samsung mağazalarında geçerli ilk 3 ay ödemesiz kredi ile ihtiyacınız olan ürüne hemen sahip olabilirsiniz! İşte detaylar…

Finans 30.05.2022 - 14:03 30.05.2022 - 14:06

Türkiye’de son dönemde artan döviz kuru, enflasyon ve diğer olumsuz ekonomik koşullar nedeniyle teknoloji ürünlerinin fiyatlarında da ciddi bir artış yaşandı. Özellikle cep telefonu, tablet ve bilgisayar ihtiyaçları için alışveriş yapmak isteyenler için özel oranlara sahip kredi fırsatları artan fiyatlar nedeniyle önem kazandı. Samsung ise Türkiye’deki müşterileri için en özel kredi fırsatını duyurarak rahatça herkesin cep telefonu alışverişlerini yapmalarını sağlayacak.

İlk 3 Ay Ödemesiz Samsung Kredisi!

Samsung mağazalarında geçerli olmak üzere belirli Samsung cep telefonlarında 3 ay ödemesiz olarak kredi imkanı verilecek. 17 Mayıs – 30 Haziran 2022 tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında ilgili cep telefonu modellerinde geçerli olmak üzere avantajlı oranlara sahip kredi seçeneklerinden yararlanabilecekler. 3 ay boyunca geri ödeme şartı da aranmıyor.

9 Ay Vadeli Samsung Alışveriş Kredisi

cep-telefonu-tablet-bilgisayar-samsung-magazalarinda-tum-elektroniklerde-gecerli-faizsiz-ve-masrafsiz-kredi

Samsung mağazalarında yer alan seçili cep telefonları için 9 ay vade ile ilk 3 ay ödemesiz olarak kredi kullandırılmaktadır. Artan fiyatlara karşın vatandaşların rahatça geri ödemelerini yapmaları için uygun geri ödeme seçenekleri sunulmaktadır. Sadece anlaşmalı mağazalarda geçerli olacak kredi kampanyası kapsamında, mağazada kullanılan kredi tutarı, alışveriş tutarının üzerinde olamaz. Kredi tutarı nakit olarak tahsil edilemez. ING Bank ve Türkiye Finans Katılım Bankası tarafından krediler verilmektedir.

Samsung Bu Cep Telefonlarında Kredi Desteği Duyurdu!

Samsung mağazalarında geçerli olacak kredi kampanyası kapsamında tüketicilerin belirli cep telefonları için kredi kullanmaları sağlanacaktır. A01, A10s, A20s, A30s, A50, A51, A70 ve A71 model cep telefonu alışverişlerinde, fiyatı 3.499 TL’den düşük olan modeller için ilk üç ay ödemesi ve 9 ay vadeli olarak kredi verilecek.

30 Haziran 2022 tarihine kadar geçerli olacak kredi kampanyası kapsamında vatandaşların son dönemde fiyatı bir hayli artan ürünlere çok daha rahat bir şekilde ulaşmaları sağlanmaktadır. ING ve Türkiye Finans üzerinden krediler sağlanmaktadır.  

Gelişmelerden Haberdar Olun

@