Sanal Marketlerde Ayçiçek Yağı İndirimi Başladı! 5 LT Pet Yudum Ayçiçek Yağı İnternette 80 TL!

Zincir marketlerde ayçiçek yağı fiyatları her geçen gün artarken sanal marketler indirim kampanyası yaptı. Sanal markette 5 LT Pet Yudum Ayçiçek Yağı internette 80 TL'ye satılıyor.

Finans 10.02.2022 - 12:06 10.02.2022 - 12:06 Büşra Uluşen

Ayçiçek yağı fiyatları uzun süredir gündemden düşmüyor. Zincir marketler fiyatları sık sık güncellerken vatandaşlar ayçiçek yağı almak için indirim yapılacak günleri bekliyor. 

Vatandaşlar BİM, A101, ŞOK, Migros ve Carrefour marketlerde ayçiçek yağının fiyatları hakkında araştırma yapıyor. Zincir marketlerin ayçiçek yağı fiyatları incelendiğinde, dolar kurundaki düşüşün henüz etiketlere yansımadığı görülüyor. A101, ŞOK ve BİM marketler geçtiğimiz haftalarda ayçiçek yağı fiyatını 109 TL'ye indirmiş ancak günler sonra yeniden 119 TL'den satışa çıkarmıştı. 

SANAL MARKETLERDE AYÇİÇEK YAĞI İNDİRİMİ! 

Zincir marketlerde ayçiçek yağı fiyatları 119 TL'den başlarken, internet satıcılarından harika bir fiyat listesi yayınlandı. Pandemi sonrası artan internet alışverişleri son aylarda marketlere de sıçradı. Vatandaşlar e-ticaret uygulamalarıyla artık evden çıkmadan siparişlerine dakikalar içerisinde ulaşabiliyor. 

Cimri Market uygulaması üzerinden açıklanan ayçiçek yağı fiyatları, zincir marketlere göre neredeyse yarı yarıya indirimli satılıyr. Uygulamada Yudum 5 L Pet Ayçiçek Yağı 80 liradan satışa sunuluyor. Ayrıca Yudum 5 L Teneke Ayçiçek Yağı ise sadece 70 TL'den satışta. 

ayçiçek yağı fiyatları1

TRENDYOL 5 LT AYÇİÇEK YAĞINI 88 TL'YE SATIYOR!

Zincir marketler bazı dönemlerde ayçiçek yağı fiyatlarına indirim yapsa da bu indirim genellikle çok kısa süreli oluyor. Marketlerde yağ fiyatları genelde sabit kalırken sanal marketler indirim kampanyaları ile adından söz ettiriyor.

Sanal marketlerde 5 LT ayçiçek yağı satışlarına bakıldığında Biryağ 69,95 TL'ye satılırken, en çok tercih edilen markalardan biri olan Yudum 5 LT Pet 80 TL, Yudum 5 LT Teneke ise 70 TL'ye satılıyor. 

ayçiçek yağı fiyatları-2

EN UCUZ AYÇİÇEK YAĞI HANGİ MARKETTE?

Zincir marketlerin ayçiçek yağı fiyatlarına bakıldığında A101, BİM, ŞOK, Carrefour ve Migros'ta kendi markaları olan 5 LT'lik ayçiçek yağlarını 119 TL'den satıyor. Ayçiçek yağlarına yapılan zamlar sonrasında en ucuz ayçiçek yağını satan sanal marketler oldu. Vatandaşlar daha uygun fiyata ayçiçek yağı satın alabilmek için sanal marketlerin uygulamalarını indirerek alışverişlerini gerçekleştirebilecekler. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@