Satılık Kelepir Arsa Arayanlara Çeşme Belediyesi Taşınmaz Satışı Arsa Satış İhalesi İlanı Yayımladı!

Türkiye'nin tatil cenneti ve en çok kazandıran yatırımlık arsa bölgeleri arasında ilk sırada yer alan Çeşme'de belediye satılık arsa ihalesi ilanı yayımladı. Çeşme'de satılık arsa ilanı arayanlar!

Emlak Haberleri 02.11.2021 - 08:27 02.11.2021 - 08:27 Gülcan Özer

Çeşme Belediyesi arsa satış ihalesi ilanı yayımladı. Türkiye'nin tatil cennetleri arasında gösterilen ve jet sosyetenin vazgeçilmez adresi olan Çeşme aynı zamanda yükselen emlak fiyatları ile yatırım yapmak isteyen kişilerin de bir numaralı tercihi olarak öne çıkıyor. 

Bu nedenle Çeşme'de yatırımlık arsa fırsatı arayan kişilerin sayıları her geçen gün artarken Çeşme Belediyesi tarafından yayımlanan satılık arsa ihalesi ilanları da yakından takip ediliyor. Arsa yatırımcılarına duyuru yapıldı ve Çeşme Belediyesi satılık arsa ihalesi ilanı yayımladı. 

ÇEŞME BELEDİYESİ ARSA SATIŞ İHALESİ YAYIMLADI! 

Mülkiyeti Çeşme Belediyesi'ne ait olan taşınmaz için arsa satış ihalesi yayımlandı. 2 Kasım 2021 tarihli Resmi Gazete ile İzmir İli Çeşme Belediyesi tarafından yayımlanan ihale ilanında İzmir Çeşme İnönü Mahallesi sınırları içerisinde yer alan taşınmazın 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu’nun 35. maddesinin (a) bendine göre kapalı teklif usulü ihale ile satılacağı duyuruldu. 

çeşme belediyesi arsa satış ihales i

Çeşme Belediyesi Ana Hizmet Binası Meclis Salonu’nda İhale Komisyonunca 16 Kasım 2021 tarihinde saat 14:00 itibari ile yapılacak olan ihaleyi kazanan kişi ya da kurumdan taşınmazın satış bedeli, ihale onayının alıcıya tebliğinden itibaren 15 gün içerisinde peşin olarak tahsil edilecek. 

6392 parsel içerisinde yer alan arsanın büyüklüğü 3 bin 551 metrekare olarak açıklanırken fiili durumu ise boş olarak yer aldı. Arsanın muhammen satış bedeli ise 10 milyon lira olarak ilanda yer alırken ihaleye katılmak isteyen kişilerin ödeyecekleri geçici teminat bedeli ise 300 bin TL olarak ilanda yer aldı. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@