Satılık Kelepir Köy Evleri: Ziraat Bankası 220 M2 Geniş Bahçeli Müstakil Köy Evi 77 Bin TL Fiyatla Satışa Sundu!

Sahibinden satılık ucuz bahçeli müstakil ev ilanları arayanlar için bankadan satılık bahçeli müstakil ev ilanı yayımlandı. Ziraat Bankası'ndan satılık köy evleri ile ucuz ev sahibi olma fırsatı!

Emlak Haberleri 16.02.2022 - 15:20 16.02.2022 - 15:41 Gülcan Özer

Eskiden yüksek bakım masrafları nedeni ile tercih edilmeyen müstakil evler koronavirüs salgını sonrasında yeniden rağbet görmeye başlamıştı. İnsanların virüs kapma endişesi ile kalabalık site ve apartmanlardan kaçmaya başlaması, zorunlu sokağa çıkma yasağı dönemlerinde doğa ile iç içe kalmak istemeleri ile bahçeli ve müstakil evlere olan talep artmıştı. 

Artan talep ile müstakil ev fiyatları rekor seviyelere ulaşırken ucuz ev almak isteyen kişiler bankalardan satılık müstakil ev ilanları için araştırmalara başlamıştı. Bu konuda sunmuş olduğu ucuz fiyatlarla öne çıkan bankalardan biride Ziraat Bankası oldu. Bankadan satılık köy evleri arayan kişiler ucuz sahibinden satılık bahçeli müstakil ev ilanları için bu bankayı tercih ediyorlar. 

ZİRAAT BANKASI'NDAN SATILIK KÖY EVLERİ: BANKADAN SATILIK BAHÇELİ EV 77 BİN TL FİYATLA SATIŞTA! 

Bankadan satılık müstakil ev almak isteyen kişiler için Ziraat Bankası satılık gayrimenkuller ilanları yayımlandı. Yayımlanan ilanlar kapsamında çok sayıda taşınmaz satışa sunulurken bunlar arasında bankadan satılık arsa, tarla, dükkan, işyeri ve apartman dairesi ilanlarının yanı sıra müstakil ev ilanları de yer aldı. 

müstakil ev ilanları ziraat

Türkiye'nin farklı çok sayıda ilinde yer alan evler normal piyasa fiyatının çok daha altında düşük fiyatlarla satışa sunulurken özellikle de bahçeli müstakil köy evleri için verilen bankadan satılık ilanlar fiyatları ile şaşırttı. Köy evi almak istiyorum diyen kişiler için 22 bin 500 TL'den başlayan fiyatlarla konut satışları yapılırken geniş bahçeli evler için verilen düşük ilanlar için bankalar başvuruları almaya başladı. 

ziraat bankası satılık köy evi

SATILIK KELEPİR KÖY EVLERİ: BANKADAN NASIL EV ALINIR?

Afyon Sinanpaşa Kayadibi Mahallesi sınırları içerisinde yer alan 220 M2 büyüklüğe sahip olan bahçeli müstakil köy evi için belirlenen satış fiyatı 77 bin TL olarak duyuruldu. Ziraat Bankası satılık gayrimenkuller ilanları bankanın kurmuş olduğu resmi internet sitesi olan Ziraat Bankası intengo sitesi üzerinden yayımlanıyor. Her ilanda başvuru tarihi ve teminat bedeli yer alırken bu bedeli en yakın Ziraat Bankası şubesi üzerinden yatıran kişiler teklif vererek ev sahibi olma imkanı elde ediyor. Bankanın verdiği şifre ile sisteme giren kişiler tekliflerini bankaya iletebiliyor. Açık artırma yöntemi ile satılan konutlarda belirtilen sürede en yüksek rakamı veren teklif sahibi taşınmazı almaya hak kazanıyor.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@