Seda Sayan 4 Milyon Dolara Aldığı Villasını 10 Milyon Dolara Satışa Çıkardı!

Gayrimenkul zengini ünlüler arasında yer alan Seda Sayan, Sarıyer Büyükdere'de lüks villa satın almış ve evi tadilata sokmuştu. Sayan'ın eve taşınmaktan vazgeçip satışa çıkardığı iddia edildi.

Seda Sayan 4 Milyon Dolara Aldığı Villasını 10 Milyon Dolara Satışa Çıkardı!

Konut fiyatları büyük bir hızla yükselmeye devam ederken ünlü isimlerde bu süreçte gayrimenkul yatırımı yapmaya devam ediyor. Bu isimlerden biri de Seda Sayan olarak öne çıktı. Son dönemde televizyon programı, reklam ve sahne çalışmaları ile hatırı sayılır bir gelir elde eden Sabahların Sultanı Seda Sayan bu gelirini emlak yatırımları ile değerlendirmeyi tercih etti.

Adı gayrimenkul zengini ünlüler listesinin ilk sıralarında yer alan Seda Sayan kendisine oturmak için Sarıyer Büyükdere'de yer alan süper lüks bir villa satın almıştı. 4 milyon dolar ödeyerek satın aldığı villasını kendi zevkine göre baştan aşağıya tadilata sokan ünlü yıldız evi tamamlandıktan sonra ise taşınmaktan vazgeçti.

SEDA SAYAN MAL VARLIĞI 2022!

Son dönemde yaptığı gayrimenkul yatırımları ile adından söz ettiren Seda Sayan mal varlığı ile de çok konuşuluyor. Son olarak Sarıyer Büyükdere'de lüks villa satın alan Seda Sayan bu ev için 4 milyon dolar ödemişti. Hürriyet Gazetesi tarafınan yapılan habere göre ünlü yıldız evini şehir merkezine uzak olması nedeni ile satışa çıkardı.

Lüks villayı baştan aşağıya tadilata sokan ünlü yıldızın evini 10 milyon dolara satması için avukatına talimat verdiği iddia edildi. Seda Sayan'ın Miami ve Londra'da da evi bulunurken, Bodrum'da 3 villası ve şehir efsanesine göre İstanbul'da da 30 dairesi bulunuyor. Sayan son olarak oğlu Oğulcan Engin'e lüks bir projeden daire satın aldığı haberleri ile gündeme gelmişti.

SONRAKİ HABER