Seda Sayan 9 Milyon Lira Ödeyerek Yeni Ev Satın Aldı

En çok gayrimenkul yatırımı yapan ünlüler arasında yer alan Seda Sayan 9 milyon liralık yeni bir emlak yatırımı ile gündeme geldi.

EMLAK MAGAZİN 21.08.2018 - 22:00 15.07.2021 - 00:20 Emlak 365

En çok gayrimenkul yatırımı yapan ünlüler arasında yer alan Seda Sayan 9 milyon liralık yeni bir emlak yatırımı ile gündeme geldi.

Seda Sayan tam 9 milyon lira ödeyerek süper lüks ev aldı. Son dönemde pek çok markanın reklam yüzü olarak ekranda boy gösteren Seda Sayan bu reklamlardan elde ettiği kazancı emlak yatırımında kullandı. Emlak Zengini Ünlüler Arasında Yer Alıyor Seda Sayan Türkiye'nin en çok kazanan sanatçıları arasında yer alırken kazancını ağırlıklı olarak emlak yatırımında değerlendirmeyi tercih ediyor. Daha öncede Londra'da ev alarak gündeme gelen Seda Sayan'ın kendisine ait 2 rezidans, 3 villa ve 30'a yakın dairesi bulunduğu iddia ediliyor. Önce Cihangir'de bulunan bir binayı alarak burayı otele çevirmek için girişimde bulunan Seda Sayan ruhsat sorunu yaşayınca bu projeden vazgeçerek elindeki birikimini Sapphire Rezidans projesinden daire almak için harcamaya karar verdi. Seda Sayan'nın Sapphire Rezidans satılık dairelerinden almak için 9 milyon lira harcadığı açıklandı. Yeni evine yerleşen Seda Sayan artık burada oturmaya karar verirken evinden ilk paylaşımını da İnstagram hesabı üzerinden "huzur" yazarak paylaştı. 

Emlak365.com
Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@