Sedat Peker Demirören Dosyası Nedir, Ne Zaman Saat Kaçta Açıklanacak, Hangi Gazeteciler İfşa Edilecek?

Yayınları ile gündem olan Sedat Peker yeni bir duyuru yaparak Demirören dosyasını açacağını söyledi. Demirören dosyası nedir, içeriğinde neler var, hangi gazeteciler ifşa edilecek?

Sedat Peker Demirören Dosyası Nedir, Ne Zaman Saat Kaçta Açıklanacak, Hangi Gazeteciler İfşa Edilecek?

Gazeteci Uğur Dündar’ın Sedat Peker ile alakalı olarak yapmış olduğu bir yorum nedeniyle 2 yıl happis cezası istendi. Bu gelişme üzerine Sedat Peker bir son dakika duyurusu yaparak Uğur Dündar’a destek oldu. Uğur Dündar’ın haksız yere dava ile karşı karşıya kaldığını söyleyen Sedat Peker bu duruma tepki olarak da yarın Demirören dosyasını açacağını duyurdu. Peki Demirören dosyası nedir? Demirören dosyasında kimler var? Demirören dosyasında kimlerin ilişkileri açıklanacak?

DEMİRÖREN DOSYASI NEDİR?

Sedat Peker’in Demirören dosyasını açacağını açıklamasının ardından herkes bu dosyanın içeriğini merak etmeye başladı. Demirmören dosyasında neler var? Demirören dosyası ile kimlerin ilişkileri Sedat Peker tarafından ifşa edilecek? Demirören dosyasında hangi iş adamları ve hangi siyasetçiler yer alıyor? Demirören dosyasını Sedat Peker ne zaman, sata kaçta açacak?

HANGİ GAZETECİLERİ İFŞA EDECEK?

Sedat Peker son açıklamasında Demirören dosyası ile bazı gazetecileri ifşa edeceğini duyurdu. “Kalemleri ile patronlarına tetikçilik yapan gazetecileri anlatacağım.” diyen Sedat Peker’in hangi gazeteciler hakkında hangi iddialarda bulunacağı merak edilmeye başlandı. Demirören dosyası ile alakalı olarak yapılacak olan bu iddialar nedeniyle gözler Demirören’e ait gazetelerdeki gazetecilere çevrildi. Sedat Peker hangi gazetecileri hedefine alıyor? Sedat Peker hangi gazeteci için şok iddialarda bulunacak?

SEDAT PEKER NE ZAMAN, SAAT KAÇTA AÇIKLAMA YAPACAK?

Sedat Peker tarafından yapılan son açıklama ile kamuoyu Demirören dosyasını merakla beklemeye başladı. Sedat Peker’in bu açıklamayı ne zaman, saat kaçta, nereden yapacağı araştırılıyor. Sedat Peker’in son açıklamasına göre Demirören dosyasına dair açıklama 1 Temmuz 2022 Cuma günü yapılacak. Ancak bu açıklamaların saat kaçta yapılacağı belli olmadı. Bu konuda sosyal medyada Sedat Peker ile bağlandığı hesapların takip edilmesi gerekiyor.

Emlak365.com