Sedat Peker'den Süleyman Soylu Paylaşımı! Sana Hediye Hazırladım

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu hakkında bir paylaşımda bulunarak kendisine bir hediye hazırladığını 1 Ekim tarihinde hediyeyi vereceğini söyledi.

Gündem 18.09.2021 - 08:59 18.09.2021 - 09:00 Mustafa KARAGÖZ

Daha önceki aylarda yayınladığı videolar ve yapmış olduğu açıklamalar ile basında yer alan Organize suç örgütü lideri Sedat Peker yeni bir paylaşımda bulundu. Peker paylaşımında İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu hedef aldı. 

SEDAT PEKER'DEN SÜLEYMAN SOYLU PAYLAŞIMI

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya dair geçmiş dönemde sürdürdüğü söylemlerine bir yenisini ekleyen Peker, bir hediye hazırladığını söyledi. Süleyman Soylu için yapmış olduğu açıklamasında bir de tarih veren suç örgütü lideri Peker, 1 Ekim'de hazırladığı hediyeyi vereceğini söyledi. 

Sedat Peker paylaşımında İçişleri Bakanı Süleyman Soylu için kendisini çok mutlu ettiği ifadelerini kullandı ve 1 Ekim tarihinde hediye vereceğini söyledi. Sedat Peker imalı sözlerine ise huzur içinde tatilini yap diyerek devam eti. 

Sedat Peker'in O Açıklaması

"Benim en sevdiğim hastam Süslü Sülüman, son günlerdeki tavırların doktorun olarak beni çok mutlu etti. Bu yüzden 1 Ekim meclis açılışında sana çok güzel bir hediye hazırladım. Şimdi huzur içinde tatilini yap. PSİKİYATRİST PROF. DR. SEDAT PEKER"

NE OLMUŞTU?

Suç örgütü lideri Sedat Peker, Birleşik Arap Emirlikleri'ne yerleşmiş ve orada bazı videolar yayınlamıştı. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu başta olmak üzere çok sayıda isme yönelik iddialarda bulunan Peker videolu paylaşımlarına ara vermişti. Sedat Peker şu sıralar paylaşımlarını Twitter üzerinden yapıyor. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@