Şehir Hastaneleri Açılış Tarihleri Açıklandı!

Başkan Erdoğan bugün düzenlediği basın toplantısı ile 100 günlük eylem planı detaylarını açıkladı. Açıklanan yeni projeler arasında şehir hastaneleri de yer alıyor.

EMLAK HABERLERİ 04.08.2018 - 10:26 15.07.2021 - 00:20 Emlak 365

Başkan Erdoğan bugün düzenlediği basın toplantısı ile 100 günlük eylem planı detaylarını açıkladı. Açıklanan yeni projeler arasında şehir hastaneleri de yer alıyor.

Türkiye'nin sağlık sektöründeki en büyük yatırımı olarak kabul edilen şehir hastaneleri projesi hakkında yeni açıklama Başkan Erdoğan'dan geldi. 100 günlük eylem planı içerisinde şehir hastaneleri açılış tarihleri de yer aldı. İlk açılacak olan şehir hastanesi Eskişehir Şehir Hastanesi oldu. Eskişehir Şehir Hastanesi Eylül ayı itibari ile hasta kabulüne başlayacak. Temmuz ayı içerisinde son testlerin yapılmaya başlandığı Eskişehir Şehir Hastanesi Eylül 2018 tarihi itibari ile sağlık hizmeti vermeye başlayacak. Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Son Durum Ne?Açılışının büyük bir merakla beklendiği şehir hastaneleri listesi arasında yer alan Bilkent Şehir Hastanesi ile bir diğer şehir hastanesi olan Manisa Şehir Hastanesi ise 2018 yıl sonuna kadar açılacak. Bu hastaneler 2018 yılı içerisinde hasta kabulüne başlayacak. Hastanelerin devreye girmesi ile Türkiye'nin sağlık sektöründeki hizmet kalitesi artarken aynı zamanda son sağlık teknolojisine sahip cihazlarla donatılan sağlık tesisleri açıldığı anda sağlık turizmi geliri de büyük oranda artacak. Şehir hastaneleri sadece hizmet verdiği bölgede yaşayan kişilere değil yakın illerde bulunan hastalara da sağlık hizmeti verecek. Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@