Şehirlere Göre 0.75, 0.78 ve 0.79 Konut Kredisiyle 2020 Yılı Anlaşmalı Konut Projeleri

Bankaların 2020 yılı anlaşmalı konut projeleri listesi yenilendi. Bankalar tarafından sunulan yeni konut projelerine dair listeleri sizlerle paylaşıyoruz. İşte 2020 yılı anlaşmalı konut projeleri listesi. Ziraat Bankası, Vakıfbank, İşbankası, QNB Finansbank, Türkiye Finansbank ve diğer bankaların il il proje detayları.

KONUT PROJELERİ 18.01.2020 - 21:00 15.07.2021 - 00:10 SERHATMEDYA

Bankaların 2020 yılı anlaşmalı konut projeleri listesi yenilendi. Bankalar tarafından sunulan yeni konut projelerine dair listeleri sizlerle paylaşıyoruz. İşte 2020 yılı anlaşmalı konut projeleri listesi. Ziraat Bankası, Vakıfbank, İşbankası, QNB Finansbank, Türkiye Finansbank ve diğer bankaların il il proje detayları.

Türkiye'nin farklı şehirlerinde yer alan konut projelerine bankalar özel faiz oranlarıyla kredi sağlıyorlar. Çok sayıda bankanın dahil olduğu kampanya 2020 yılı itibariyle güncellendi. Bizlerde bankalar tarafından duyurulan bu konut projelerine ilişkin detayları derledik. Banka banka aşağıda aktardığımız konut projelerine ilişkin tüm bilinmesi gerekenler sizlerle. YÜZDE 0.75 FAİZ ORANIYLA KONUT KREDİSİTüm bankalar arasında en uygun faiz oranıyla sağlanan konut kredisi konumunda bulunan yüzde 0.75 faiz oranı,Türkiye Finans Katılım Bankasıve  Albaraka Türk Katılım Bankası'nın kampanyası kapsamında sağlanıyor. Albaraka Türk Katılım BankasıAlbaraka Türk Katılım Bankası yapmış olduğu son açıklamasında, bankanın gayrimenkul albaraka com tr adresi üzerinden satışa sunduğu taşınmazların tümünde finansman kar payı oranı yüzde 0.75 olarak duyuruldu. Banka tarafından sağlanan kampanya kapsamının dışında ayrıca bazı ek projelere de aynı oranda kredi desteği sağlanıyor. Albaraka Türk Katılım Bankası, Albaraka Portföy Yönetimi A.Ş. ’nin kurmuş olduğu fonlara ait gayrimenkuller arasında yer alan İstanbul için Batışehir, İstwest, Mai Residence, Park Residence Cadde, Metropol İstanbul, Ankara ile One Tower konut projeleri içinde yüzde 0.75 kar payı oranıyla finansman desteği sağlayacağını duyurdu. Türkiye Finans Katılım BankasıAnlaşmalı konut projeleri için yüzde 0.75 faiz oranı ve 120 ay vade olanağı sağlayan bankalardan birisi de Türkiye Finans Katılım Bankası. Banka tarafından sağlanan finansman için ödeme planı şu şekilde;

YÜZDE 0.78 FAİZ ORANIYLA KONUT KREDİSİHalen uygulanmakta olan en düşük konut kredisi oranlarından olan yüzde 0.78 için kredi veren banka ise İş Bankası. İş Bankası; Ankara, İstanbul, İzmir, Adana, Ayrın, Edirne, Çanakkale, Giresun, Konya, Kocaeli, Mersin, Ordu, Rize, Tekirdağ ve Trabzon şehirlerinde yer alan konut projeleri için yüzde 0.78 faiz oranıyla kredi olanağı sunuyor. Anlaşmalı konut projeleri kapsamında bankadan kredi kullanacak olan vatandaşlar 600 bin TL'ye kadar kredi kullanımı yapabilecekler. Vatandaşlara sunulan vade seçeneği 120 ay olarak duyuruldu. 

YÜZDE 0.79 FAİZ ORANIYLA KONUT KREDİSİVakıfbank, Ziraat Bankası ve Halkbank tarafından sağlanan yüzde 0.79 faiz oranıyla konut kredisi iki aşamada alınabilir. Birincisi bu konut kredisi gerekli koşulların sağlandığı sıfır ev alımlarında alınırken ikinci ise bankaların özel olarak anlaşmalı olduğu konut projeleri içinde yüzde 0.79 faiz oranıyla konut kredisi kullanılabilir. Ziraat Bankası'ndan yapılan anlaşmalı konut kredisi detayları şu şekilde;"Uygulama kapsamında Bankamız ile anlaşmalı konut üreticilerinden konut satın alacak müşterilerimize; aylık %0,79 faiz oranı ve 180 aya varan vade seçenekleriyle konut kredisi kullanma imkanı sunulacaktır. 500.000 TL tutarlı, 120 ay vade, aylık %0,79 faiz oranı, %0,50 kredi tahsis ücreti ile kullandırılan konut kredisinin yıllık maliyet oranı % 10,0701’dir."Konut Projeleri ve indirimli konut kredisi haberlerinden anında haberdar olmak için;İnstagram Hesabımız için TIKLAYINAndroid uygulamamız için TIKLAYINIZİOS uygulamamız için TIKLAYINIZEmlak365.com - ÖZEL Haber


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@