Şekerbank Emekliler İçin Çıtayı Yükseltti! Emeklilere 3.000 TL Nakit Ödeme ve Faizsiz Ek Hesap İmkânı Doğdu!

Şekerbank, emeklilere özel kampanyaları ile adını duyurmaya son hız devam ediyor. Emekli müşterilerine maaşlarına göre değişmek üzere 3.000 TL’ye varan nakit ödeme yapacak.

Şekerbank Emekliler İçin Çıtayı Yükseltti! Emeklilere 3.000 TL Nakit Ödeme ve Faizsiz Ek Hesap İmkânı Doğdu!

Şekerbank, yeni yıla girmemizin ardından 2022 yılının rekabetçi bankalarından biri olacağını gözler önüne serdi. Özellikle emekliler için düzenlenen özel kampanya, birçok kesimin ilgisini çekmeyi başardı. Şekerbank, bu kampanya ile beraber ilk ay için %0 faizle tamamlayan hesap avantajı sunarken emekli müşterilerine maaşlarına göre değişmek üzere 3.000 TL’ye varan nakit ödeme yapacak. İhtiyaç duyulacak tüm ayrıntılar haberimizin devamında.

Şekerbank, emeklilere özel kampanyaları ile adını duyurmaya son hız devam ediyor. Emekli maaşını Şekerbank’a taşıyan ve en az 3 yıl boyunca Şekerbank’tan almayı taahhüt edenleri çok önemli avantajlar bekliyor. Ek hesap özelliklerini taşıyan tamamlayan hesabı ilk ay için faizsiz olarak kullanabilecek emekliler, kısa vadeli kredi imkânı elde etmiş olacak.

Emeklilere 3.000 TL’ye Varan Nakit Promosyon Ödenecek

Emekli promosyon ödemesi, SSK, Bağkur ya da Emekli Sandığı’ndan emekli maaşı alanları ilgilendirmekte. Bu kurumlardan emekli aylığı olanlar, emekli maaşlarını 3 yıllık süre zarfında Şekerbank’a taşıyarak nakit promosyon alabiliyorlar. Üstelik kredi kartı kullanım sözüne göre alınacak nakit promosyon tutarı artabiliyor. Şekerbank Bonus kredi kartı alan ve minimum 3.500 TL harcama yapan emekliler, 300 TL Bonus promosyonun sahibi oluyor.

sekerbank-emekli

Toplamda ödenecek tutarlar ise şu şekilde;

*Maaşı 1.500 TL’ye kadar olanlara 1.500 TL

*Maaşı 1.500 TL ile 2.500 TL arasındaki Şekerbank emeklilerine toplamda 2.250 TL

*Maaşı 2.500 TL’nin üzerinde olan Şekerbank emeklilerine ise toplamda 3.000 TL ödenecek.

Şekerbank’tan Emeklilere Ek Avantajlar

Maaşını 3 yıl boyunca Şekerbank’tan almayı kabul eden emekliler, sınırsız sayıda EFT ve havale işlemini ücretsiz olarak gerçekleştirebilirken internet ve mobil bankacılık üzerinden her türlü faturalarını da komisyon ödemeden yatırabiliyor. Ayrıca kredi kartından aidat alınmaması, çağrı merkezi ve şubelerde işlem önceliği, maaşını kendisi çekemeyenlere evde maaş teslimi gibi uygulamalar da cabası.

Emekli maaş taşıma işlemleriyle ilgili destek almak için 444 0 344’ü arayabilirsiniz. Emekli maaşınıza ilişkin her türlü sorunuzu bu hat üzerinden Şekerbank’a iletebilirsiniz. Ayrıca maaş taşıma işlemleri için şubeye de gidebilirsiniz. Şekerbank hesabınız bulunuyorsa ya da yakın zamanda hesap açacaksanız e-devlet sistemi üzerinden emekli maaşı banka değişikliği yapabilir ve maaşınızı Şekerbank’a herhangi bir ücret ödemeden taşıyabilirsiniz.

SONRAKİ HABER