Şekerbank Emeklilere 2.700 TL Maaş Promosyonunun Yanında 300 TL Bonus Veriyor

Emekli müşterilere özel bir kampanya düzenleyen Şekerbank çok sayıda imkanı bir arada sunuyor. Emekli maaş müşterileri Şekerbank'tan 3.000 TL'ye varan ödeme alabiliyorlar.

Finans 20.02.2022 - 02:31 20.02.2022 - 02:31 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de emekliler bankaların hedef müşterileri haline geldiler. Her ay maaşlarının yatması ve emekli sayısının 13 milyonu aşmasından dolayı bankalar bu müşterileri ikna etmek için sıkı bir yarış içerisine girdiler. Maaş müşterisi olarak ikna ettikleri emeklilere diğer bankacılık ürünlerini de sunan bankalar çok kaznaçlı çıkabiliyorlar. Bundan dolayı da emekli kampanyaları ile emekli maaş müşterilerine önemli imkanlar sağlanabiliyor.

ŞEKERBANK EMEKLİ KAMPANYASI

Şekerbank da emeklilere yönelik özel bir kampanya düzenleyen bankalar arasında yer alıyor. Emekli maaşlarını Şekerbank'a taşıyarak kampanyaya katılım gösteren emekli müşterilere çok kapsamlı imkanlar sağlanıyor. Emekli maaş promosyonu ise Şekerbank'ın en önemli imkanı oldu.

Emekli maaşını Şekerbank'a taşıyan ve 3 yıl boyunca da bir başka bankaya transfer etmeyeceklerine dair taahhüt veren emekliler emekli maaş promosyonu almaya hak kazanıyorlar. 2.500 TL'nin altında emekli maaşının kalmamasından dolayı emekli maaş promosyonu olarak pratikte tek tarife uygulanıyor. Bu kapsamda emekli maaşı 2.500 TL ve üzerinde olan emekli müşterilere Şekerbank tarafından 2.700 TL emekli maaş promosyonu ödemesi yapılıyor.

EMEKLİLERE EK 300 TL BONUS

Emeklilere verilen maaş promosyonunun yanında bir de bonus imkanı sağlanıyor. Maaşını Şekerbank'a taşıyan ve Şeker Bonus kredi kartından 3.500 TL harcama yapan emeklilere 300 TL de bonus yüklemesi yapılıuyor. Emekliler bu bonus imkanı ile Şekerbank'tan karşılıksız olarak 3.000 TL ödeme almış oluyor. Bugünlerde mevcut ekonomik koşullarda 3.000 TL'lik ek kaynak emeklilere ilaç gibi geliyor.

EMEKLİLERE DİĞER FIRSATLAR

Şekerbank emeklilere farklı fırsatlar da sunuyor. Öncelikle müşteriler EFT ve Havale için herhangi bir ücret ödemiyorlar. Bunun yanında müşteriler maaşlarını tüm bankaların ATM'lerinden ücretsiz şekilde çekebiliyorlar. Şekerbank şubelerinde ise işlem önceliği sağlanıyor. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@