Şekerbank Emeklilere Özel Günde Sadece 14 Lira Ödemeyle İhtiyaç Kredisi Veriyor! 100 Bin Lira Limitli Kredi Nasıl Alınır

Şekerbank emekliyi düşünmeye devam ediyor. Hazırladığı özel emekli kredisi ile birlikte sadece 14 liraya 100 bin lira limitli ihtiyaç kredisi alınabilir.

Şekerbank Emeklilere Özel Günde Sadece 14 Lira Ödemeyle İhtiyaç Kredisi Veriyor! 100 Bin Lira Limitli Kredi Nasıl Alınır

Şekerbank emekliler için yeni bir kredi kampanyası hazırladığını duyurdu. Emekli portföyünü geliştirmek isteyen banka emeklilere şeker tadında bir kredi kampanyası düzenlediğini açıkladı. Emekli maaşını banka üzerinden alan ve alacak olan müşteriler için hazırlanan kredi kampanyası ile birlikte hem uygun faiz oranlarıyla hem de yüksek limiti ile kredi verileceğinin altı çizildi.

Şekerbank emekliye özel ihtiyaç kredisi limitini 100 bin liraya kadar yükseltti. Yüksek nakit ihtiyacı olan emekliler uygun ödeme koşulları ve düşük faiz seçenekleri ile birlikte kredi kampanyasından yararlanarak ihtiyaçlarını karşılayabilecekler.

ŞEKERBANK EMEKLİYE UYGUN KREDİ FAİZLERİ İLE KREDİ VERECEK

şekerbank-emekli-kredisi

Şekerbank emekli ihtiyaç kredisinden faydalanmak isteyen vatandaşların emekli maaşlarını ilk adım olarak bankaya taşımaları gerekmektedir. 36 ay vade seçeneği sunulurken aynı zamanda ödemelerde 3 ay erteleme seçeneği de bulunmaktadır. En düşük vade seçeneği ise 3 ay olarak açıklandı.

Emekli kredisi için çekilebilecek en düşük tutar bin lira olurken, en yüksek tutar ise 100 bin lira olarak açıklandı. Kredi başvurusunun ardından onay sürecinin gerçekleşmesi halinde onaylanan kredi tutarının binde 5’lik kısmı kadar bir oranın kredi tahsis ücreti olarak uygulanmasına karar verildi.

Emeklilere özel kredi faiz oranlarında da bir düzenleme yapıldı. Emekli kredisi için faiz oranı yüzde 1.69 olarak açıklandı. Düşük faiz oranlarından yararlanmanın tek yolu banka müşterisi olmak olarak açıklandı.

ŞEKERBANK EMEKLİ KREDİSİ İÇİN GEREKLİ OLAN BELGELER

Maaşını Şekerbank’a taşıyan emekliler için sunulan ihtiyaç kredisini alabilmek için öncelikli olarak kredi başvurusunun doğru yapılması gerekiyor. Banka tarafından istenen belgeler;

  • Kimlik belgesi,
  • Ödenmiş bir fatura,
  • Aylık gelir belgesi,
  • Maaş üzerinde bir haciz olmadığına dair belge,
  • Ek bir gelir ya da mal varlığı varsa bunların belgesinin tamamlanmış olması gerekmektedir.
SONRAKİ HABER