Şekerbank Emeklilerin Hesaplarına 2.000 TL Fazladan Ödeme Yapıp 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi Verme Kararı Aldı

Şekerbank'ın emekli müşteriler için sağladığı imkanlar araştırılıyor. Maaşlarını Şekerbank'a taşıyan emeklilere kaç TL promosyon ödemesi yapılıyor ve hangi ek imkanlar veriliyor?

Finans 07.03.2022 - 19:01 07.03.2022 - 19:01 Engin Uzunoğlu

Emekli müşterilerin sayısının 13 milyonu aşmasının ardından bankalar bu yönde özel bir ilgi göstermeye başladılar. Emeklilere yönelik kampanyalarını sıklaştıran ve zenginleştiren bankalar bu şekilde emekli vatandaşları müşteri yapmak için ikna etmeye çalışıyorlar. Emeklilere birbirinden önemli imkanlar veren bankalar arasında Şekerbank da bulunuyor. Maaşlarını Şekerbank'a taşıyan emeklilere hangi ek imkanlar sağlanıyor? Emekliler maaşlarını Şekerbank'a taşıyarak ne kadar maaş promosyonu alma hakkı elde ediyorlar?

ŞEKERBANK EMEKLİ MAAŞ PROMOSYONU KAMPANYASI

Emekliler maaşlarını Şekerbank'a taşıyarak maaş promosyonu alma sürecini başlatabiliyorlar. Müşteriler Şekerbank'a bir taahhüt verip 3 yıl boyunca bir başka finans kuruluşuna maaşını taşımayacaklarına dair söz vermeleri halinde emekli maaş promosyonu alma hakkı elde ediyorlar. Bu şekilde emekli maaşları 1.500 TL'ye kadar olan emeklilere 1.500 TL, emekli maaşı 1.500 TL ile 2.500 TL arasında olan emeklilere 1.750 TL ve emekli maaşı 2.500 TL üzerinde olan emeklilere 2.000 TL promosyon ödemesi yapılıyor. Bu promosyon ödemeleri emeklilerin hesaplarına hiç beklenilmeden yatırılıyor. 

TÜM EMEKLİLERE 3 AY ERTELEMELİ VE ÖZEL FAİZLİ İHTİYAÇ KREDİSİ FIRSATI

Şekerbank'ın emekli maaş müşterisi olanlara çok özel bir kredi imkanı da sağlanıyor. Bu şekilde maaşlarını Şekerbank'a maaşlarını taşıyan emekliler bu bankadan 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi kullanabiliyorlar. Üstelik bu ihtiyaç kredileri emekli müşterilere özel faiz oranları ile veriliyor. Piyasanın altında maliyetlerle ihtiyaç kredisi alabilen emekli müşteriler kazançlı çıkabiliyorlar.

HAVALE VE EFT ÜCRETİ ÖDEMEYE SON

Şekerbank'ın emekli müşterilere sağladığı bir imkan da havale ve EFT işlemlerinde herhangi bir masraf ödemesi yapmamaları oldu. Ancak bu imkan yalnızca internet ve mobil uygulama üzerinden yapılan işlemlerde geçerli oluyor. Emekli müşteriler bu şekilde sınırsız sayıda havale ve EFT işlemlerini herhangi bir ücret ödemeden yapabiliyorlar.

TÜM BANKA ATM'LERİ EMEKLİLERE ÜCRETSİZ AÇILIYOR

Şekerbank'ın emekli müşterileri para çekmek için Şekerbank ATM'si aramak zorunda kalmıyorlar. Diğer tüm bankaların ATM'lerinden ücretsiz olarak para çekme hakkı elde eden emekliler için bu konuda çok büyük bir kolaylık sağlanıyor. Emekli müşteriler herhangi bir bankanın ATM'sinden işlemlerini yapabilecekler. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@