Şekerbank Emekliye Özel Kredi Paketini Duyurdu! Nakit İhtiyacı Olan Emekli İçin 100 Bin Lira Bütçe Ayrıldı!

Emeklilere özel fırsatlar Şekerbank’tan sunulmaya devam ediyor. Emeklinin bütçesini rahatlatacak 100 bin liraya kadar kredi seçenekleri duyuruldu! İşte detaylar…

Finans 03.06.2022 - 16:26 03.06.2022 - 16:27

Emeklilere özel bankacılık ürün ve hizmetleri ile Türkiye’de öne çıkan bankalardan biri olan Şekerbank, emekli maaşını Şekerbank’tan alan müşterilerine özel koşullarda ihtiyaç kredisi fırsatları sunmaya devam ediyor. Kredi fırsatından yararlanarak vatandaşların dilediği miktarda nakit desteğinden tüm ihtiyaçları için yararlanması sağlanacak. Üstelik emekli maaş müşterileri için daha birçok farklı ayrıcalık da sunulması hedefleniyor.

Şekerbank Emeklilere Özel İhtiyaç Kredisi

Şekerbank’ın emekli müşterilerine özel cazip oranlarla sunduğu kredi fırsatları devam ediyor. 100.000 TL’ye kadar kullandırılabilen kredi kapsamında uygun geri ödeme seçenekleri ve oranlar uygulaması hedefleniyor. Öte yandan Emekli Müşteri Paketi kapsamında yer verilen özel seçenekler ile vatandaşların ayrıcalıklı bankacılık hizmetlerinden yararlanması sağlanacak.

Emekliye 100 Bin Liraya Kadar İhtiyaç Kredisi

şekerbank-1

Emekli müşterilerine özel Şekerbank’tan cazip kredi teklifleri sunuluyor. 100.000 TL’ye kadar kredi olanaklarından yararlanmak isteyenler 3- 36 ay vade seçenekleri ve yüzde 2,50 faiz oranları ile en uygun geri ödeme planlarını hazırlanması hedefleniyor. Uygun vade ve faiz oranları ile emeklilerin rahat bir ödeme planı ile diledikleri miktarda krediyi kolayca kullanmaları sağlanacak.

10.000 TL için örnek hesaplama tablosuna bakıldığında ise 36 ay vade ve yüzde 2,50 faiz oranları üzerinden aylık taksit oranı 458 TL olarak hesaplanmıştır.

Şekerbank Emekli Müşteri Paketi

Şekerbank’a emekli maaşını taşıyan tüm SGK (SSK, Bağ Kur, Emekli Sandığı) emeklileri birçok avantajdan yararlanabilecek. 2.000 TL’ye varan geri ödemesiz nakit promosyon desteği ile avantajlı faiz oranları ile 3 aya kadar ödemesiz kredi, sınırsız sayıda ücretsiz havale ve EFT fırsatı ile daha birçok farklı seçenek bir arada sunuluyor.

Emekli maaşını Şekerbank’a 3 yıllığına taşımayı taahhüt edenlerin yararlanabildiği fırsatlar kapsamında birçok ayrıcalık yer alıyor. İster uygun kredi fırsatından isterlerse de birçok bankacılık ürün ve hizmetinden emeklilerin ayrıcalıklı bir şekilde yararlanmalarının sağlanması hedefleniyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@