Şekerbank Geri Sayımı Başlattı! 250 Bin Lira Anında Ödeme için Detaylar Belli Oldu!

Şekerbank acil paraya sıkışanlar için görülmemiş bir kampanya hazırladı. 250 bin lira anında kredi ödemesi için geri sayım başladı.

Finans 16.09.2021 - 11:07 16.09.2021 - 11:07 Elif İşçi

Şekerbank acil nakit paraya ihtiyacı olan vatandaşları unutmadı. Son birkaç günün kaldığı kredi kampanyası için son duyuruları yaptı. Kredi çekmek isteyen vatandaşların son şansı olarak değerlendirilirken dev banka şartları açıklamak için harekete geçti.

Pandemi döneminde ekonomik açıdan en çok etkilenen kesim esnaflar oldu. Esnaflar pandeminin ekonomik yükünü sırtlanırken bu süreçte Şekerbank esnaflara özel unutamayacakları bir kredi kampanyası düzenledi.

ŞEKERBANK ESNAFA ANINDA 250 BİN LİRA NAKİT VERECEK!

Şekerbank tarafından yapılan açıklamalar sonrasında esnafa özel kredi kampanyası da açıklandı. Ahilik haftası kapsamında kredi çekmek isteyenler için Şekerbank harekete geçti. Esnafa özel kredi kampanyasında kredi limitini 250 bin liraya çıkardı.

Şekerbank tarafından 13 ile 17 Eylül tarihleri arasında düzenlenen kredi kampanyasından yararlanmak için son 2 gün kaldı. Zor durumda kalan, işlerini büyütmek isteyen, mevcut borçlarını kapatmanın hayalini kuran esnaf bu süreçte 250 bin liraya kadar finansman desteği ile hayallerine kavuşacak. Krediyi çektikten sonra hemen ödeme endişesi de yaşanmayacak. 3 ay sonra ödeme imkanı sunulacak.

ŞEKERBANK ESNAF KREDİSİNİN DETAYLARINI AÇIKLADI

şekerbank-esnafa-kredi

Şekerbank tarafından 250 bin liraya kadar ihtiyaca yönelik olarak finansman desteği sağlanacak. Bu süreçte kredinin ödeme vadesi ise 36 ay olarak belirlendi. Ancak ilk etapta bir defaya mahsus olmak üzere 3 ay ödeme erteleme imkanından faydalanılabilecek.

Şekerbank tarafından hazırlanan kredinin Ahilik haftası kapsamında verilecek kısa süreli bir kampanya dahilinde olduğu belirlendi. Müşterilerin 2 adet otomatik ödeme talimatı vermeleri halinde de her ATM üzerinden sınırsız ücretsiz para çekme imkanları olacak.  

Gelişmelerden Haberdar Olun

@