Şekerbank Ocak 2022 Kampanyası: Günde 15 TL Taksit Ödeyen Emeklilere 10 Bin TL Kredi!

Emeklilere ihtiyaç kredisi müjdesi geldi! Acil nakit paraya ihtiyacı olan emeklilere Şekerbank ihtiyaç kredisi vereceğini duyurdu. İşte detaylar...

Finans 07.01.2022 - 23:25 07.01.2022 - 23:26 Gülcan Özer

Enflasyonda yaşanan yükseliş nedeni ile geçim sıkıntısı daha da artan emekliler 2022 maaş zammı içinde bekledikleri rakamı yakalayamamıştı. Ay sonunu getirmekte zorlanan pek çok emekli çareyi banka kredilerinde ararken yükselen faiz oranları da emeklilerin zorlanmasına neden olmuştu. 

Emeklilere özel ihtiyaç kredisi kampayası düzenleyen bankalar arasına Şekerbank'ta katıldı. Şekerbank ihtiyaç kredisi kampanyası için yapmış olduğu duyurusunda maaş müşterisi olan emeklilere özel düşük faizli kredi desteği sağlayacağını ilan etti. 

ŞEKERBANK EMEKLİLERE ÖZEL İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI! 

Şekerbank resmi internet sitesi üzerinden yapmış olduğu açıklamasında emekli maaşıın Şekerbank üzerinden alan müşterilerine özel olarak daha uygun koşullarda kredi vereceğini ilan etti. 100 bin liraya kadar kredi desteği sağlanacak olan kampanya kapsamında 36 aya kadar vadeli ihtiyaç kredisi desteği sağlanırken kredi faiz oranı ise yüzde 2.50 olarak ilan edildi. 

şekerbank emeklilere özel kredi kampanyası

ŞEKERBANK EMEKLİ KREDİSİ: 36 AY VADELİ 10 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ AYLIK KAÇ TL TAKSİTLE ÖDENİYOR?

Acil nakit para ihtiyacı için Şekerbank'tan ihtiyaç kredisi kullanan emeklilerin aylık taksit tutarları tercih edecekleri limite ve kredi vadesine göre hesaplanacak. 12 ay vadeli 10 bin TL ihtiyaç kredisi için aylık taksit tutarı 1.004 TL olarak belirlenirken, 24 ay vadeli 10.000 TL kredi taksit tutarı 590 TL ve 36 ay vadeli 10 bin TL kredi hesaplama aylık taksit tutarı ise 458 TL oldu. Kredinin günlük taksit ödemesi ise 15 liraya denk geliyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@