Şekerbank Ödemesi Kolay Kredi Kampanyası İle İhtiyaç Kredisi Taksitleri Düşüyor!

Şekerbank, Ödemesi Kolay İhtiyaç Kredisi Kampanyası ile müşterilere oldukça cazip ödeme seçeneği ile ihtiyaç kredisi verip kredi taksitlerinin yüzde 20 daha az ödemesini sağlıyor. 

FİNANS 22.07.2021 - 18:56 25.07.2021 - 11:24 Engin Uzunoğlu

İhtiyaç kredisi çekmek isteyen vatandaşları ikna edecek bir kredi kampanyası Şekerbank'tan geldi. Şekerbank kredi taksitlerinin kolay  şekilde ödeneceği bir ödeme planı ile avantajlı bir ihtiyaç kredisi kampanyası düzenliyor. 

ŞEKERBANK ÖDEMESİ KOLAY KREDİ KAMPANYASI

Şekerbank Ödemesi Kolay Kredi Kampanyası kapsamında navantajlı imkanlarla müşterilere ihtiyaç kredisi veriliyor. Kredi geri ödemelerini nasıl yapacaklarını düşünüp ihtiyaç kredisi çekmekten uzak duran müşteriler için hazırlanan ihtiyaç kredisi kampanyası ile kredi geri ödemeleri zorlanmadan yapılabiliyor.

36 ay vadeli olarak verilen Şekerbank ihtiyaç krerdilerinde kredi taksitleri her yıl bir sonraki yıla göre daha az miktarlı olarak belirleniyor. Kredi taksit tutarları bir sonraki yılın kredi taksit tutarının yüzde 20'si kadar düşük oluyor. Böylelikle düşük miktarlı kredi taksitleri zorlanmadan ödenebiliyor.

3 AY ÖDEME ERTELEME 

Şekerbank'ın Ödemesi Kolay Kredi Kampanyası kapsamında müşterilere sunulan bir diğer avantaj ise kredi ödeme erteleme oldu. Bu kampanya kapsamında ihtiyaç kredisi çeken müşteriler diledikleri takdirde kredi ödemelerini 3 ay erteleyebiliyorlar. 3 ay ödemesiz dönem geçiren müşteriler kredi taksitlerinin başlangıcı için bütçelerini hazırlayabiliyorlar. 

50 BİN TL ÖDEMESİ KOLAY KREDİ HESAPLAMA

Şekerbank'tan Ödemesi Kolay Kredi Kampanyası kapsamında ihtiyaç kredisi kullanan müşterilere banka tarafından aylık yüzde 2,09 kredi faizi uygulanıyor. 

36 ay vadeli 50 Bin TL  ihtiyaç kredisi kullanan müşterilerin kredi kampanyası özelinde yapılan taksit hesaplamasına göre ilk 12 ay boyunca müşteriler bankaya her ay 1.816 TL kredi taksiti ödeyecekler. 

Kredi tasksit ödemelerinde ikinci yıla geçildiğinde ise ilk yılın taksiti olan 1.816 TL'ye son verilecek ve ikinci yılın kredi taksiti 2.179 TL olacak. 

Kredi vadesinin üçüncü yılına girildiğinde ise kredi taksiti 2.614 TL'ye yükselecek. Son 12 ay bu taksit tutarı ödenecek. 

şekerbank ödemesi kolay kredi taksit hesaplama

Şekerbank bu tutarda ihtiyaç kredisi için müşterilerinden kredi tahsis ücreti olarak 250 TL tahsil edecek. 

Şekerbank'ın 50 Bin TL ihtiyaç kredisi için müşterilerine sunduğu aylık maliyet yüzde 2,86 olurken yıllık maliyet ise yüzde 34,41 oluyor.

Öte yandan şekerbank bu kredi kampanyası kapsamında kredi başvurularını internet üzerinden kabul etmeye devam ediyor. 
 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@