Şekerbank'tan Şeker Tadında Kredi! Günde 14 TL Ödeyene Anında 10 Bin TL Kredi

Şekerbank, adına yaraşır bir ihtiyaç kredisi kampanyası başlattı. Herkese günde 14 TL ödeyerek 10.000 TL ihtiyaç kredisi sunan banka, kısa süreli ihtiyaçlarınız için sağlam bir alternatif olacak.

Finans 30.09.2021 - 23:40 30.09.2021 - 23:40 Gülcan Özer

Şekerbank, şeker tadında ihtiyaç kredisi ile ihtiyaçlarınızı karşılamanıza gerekli desteği sunuyor. Günde sadece 14 TL ödeyerek 10.000 TL kredi çekmek için acele etmenizde fayda var. Şekerbank müşterileri, bu eşsiz fırsattan mobil/internet bankacılığı ile kolayca faydalanabiliyor.

Henüz Şekerbank ile tanışmadıysanız Şekerbank şubelerine giderek başvurunuzu dakikalar içerisinde yapabilirsiniz. Dilerseniz hesabınız açıldıktan sonra alacağınız internet şube şifresiyle başvurunuzu kendiniz de yapabilirsiniz.

14 TL’den Başlayan Fiyatlarla Kredi Fırsatı

Şekerbank’ta Şekerbank ihtiyaç kredisi kampanyası 10.000 TL ile sınırlı değil. Değişen ihtiyaçlarınız için daha yüksek tutarda kredi çekmek de tamamen elinizde. Yıl sonuna yaklaştıkça yeni ihtiyaçların ortaya çıkması muhtemel. Özellikle kış aylarına doğru ilerledikçe masraflar alıp başını gidiyor. Doğal gaz masraflarından ev düzenleme giderlerine kadar birçok masraf deyim yerindeyse belimizi büküyor.

Bu noktada elini taşın altına koyan Şekerbank, masrafları karşılamak için ideal bir alternatif olarak karşımıza çıkmakta. 10.000 TL ihtiyaç kredisi çekip bu krediyi 36 ay vade ile kullanmak isterseniz günde yaklaşık 14 TL ödemeniz yeterli oluyor. Aynı krediyi 2 yıl vade ile çekerseniz günlük 18,4 TL; 12 ay vade ile çekerseniz de 32,26 TL ödemeniz gerekiyor. Kredi tutarınızı arttırıp 20.000 TL çekecek olursanız 12 ay için günlük 64,50 TL, 24 ay için günlük 36,80 TL, 36 ay içinse 27,8 TL ödemeniz yeterli oluyor.

Daha fazla kredi tutarı üzerinden başvuru yaparsanız vadelere bağlı değişmek kaydıyla günlük ödemeniz de artıyor. Üstelik kredi için sigorta yaptırma zorunluluğu da yok, sadece kredi tutarının binde beşi kadar dosya tahsis ücreti ödemeniz yeterli. 10.000 TL ihtiyaç kredisi için ödenecek dosya tahsis ücreti yalnızca 52,50 TL olacaktır. (BSMV dahil) Kredi başvurunuzu yaparken 3 aydan az olmamak kaydıyla daha kısa vadeli taksit planları oluşturabilirsiniz.

Bu durumda vade kısalacağı için aylık ve günlük ödemeleriniz artacak; fakat Şekerbank’a toplam ödeyeceğiniz faiz tutarı azalmış olacak. Kısa vadede kredinizi ödeyebileceğinizden eminseniz bu yolla faiz giderinizi ciddi oranda düşürebilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@