Şekerbank'tan Tanışma Hediyesi ! Kartınızla Yapacağınız İlk Harcamada 75 TL Kazanın

Şekerbank, kredi kartı kullanıcı sayısını artırmada son derece kararlı. Bunun için çeşitli kampanyalar düzenleyen Şekerbank, tanışma hediyesi olarak 75 TL Bonus kazanma fırsatı sunuyor.

Finans 25.10.2021 - 12:58 25.10.2021 - 12:58 Serhat Karaman

Şekerbank, kredi kartı kullanıcı sayısını artırmada son derece kararlı. Bunun için çeşitli Bonus kampanyaları düzenleyen Şekerbank, son kampanyasını da duyurdu. Tanışma hediyesi olarak sunulan 75 TL Bonus, ilk kart harcamanızda anında kartınıza aktarılır.

Kredi kartı kullanıcıları, kart seçerken bankaların puan kampanyalarına da dikkat etmekte. Yapılacak harcamalardan elde edilecek puanlar kadar özel kampanyalarla puan kazanımının desteklenmesi de kart müşterilerinin aradığı özelliklerden biri. Bunun bilincinde olan Şekerbank, yepyeni bir kampanya ile kredi kartı kullanıcılarının karşısına çıkıyor. Kredi kartınızı Şekerbank’tan almanız hâlinde yapacağınız ilk harcamada anında 75 TL kazanabilirsiniz.

Kredi Kartınızı Alın, İlk Harcamanızı Yapın, Anında 75 TL Kazanın

Şekerbank kredi kartı başvurusu yaparak kampanyanın ilk şartını sağlayabilirsiniz. Kredi kartı başvurusunda bulunmak üzere aşağıdaki yöntemlerden birini kullanabilirsiniz;

·         Şekerbank şubelerine giderek kredi kartı başvurusunda bulunmak istediğinizi beyan edebilirsiniz. Kredi kartı başvuru formunun doldurulmasının akabinde kart başvurunuz alınacak ve kartınız başvuruda belirttiğiniz adrese iletilecek. Kartınızı ev ya da iş yeri adresinize talep edebileceğiniz gibi şubeye de isteyebilirsiniz.

·         SMS ile Şekerbank kredi kartı başvurusu yapmak için telefonunuzun yeni mesaj bölümüne BONUS yazın ve ardından bir boşluk bırakın. Daha sonra TC kimlik numaranızı yazın ve 1953’e SMS gönderin.

·         Kredi kartı başvurularınızı müşteri hizmetlerinden gerçekleştirmek isterseniz 0850 222 78 78 numaralı Şekerbank çağrı merkezini arayarak rahatça başvuru yapabilirsiniz.

·         Şekerbank hesabınız bulunuyorsa internet/mobil bankacılık hizmetlerinde yer alan ‘’Başvurular’’ menüsünü kullanarak yeni kart başvurusunda bulunabilirsiniz. Kampanyadan yararlanmak için Şeker Bonus kredi kartı başvurusunda bulunmanız gerekmekte. Diğer kartlar ve ticari kartlar kampanyaya dahil değildir.

Kredi kartı başvurusunda bulunmanızın ardından kartınız adresinize geldikten sonra şifrenizi alabilir ve ilk harcamanızı 180 gün içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. 180 gün geçtikten sonra yapacağınız harcamalar kampanyaya dahil değildir. 180 gün içerisinde ana kartınızla ya da ana karta bağlı sanal kartınızla yapacağınız alışverişlerde 75 TL Bonus kazanabilirsiniz. 75 TL Bonus hediyesi yalnızca ilk harcamada geçerli olup daha sonra yapacağınız harcamalarla kampanyadan yararlanamazsınız. 75 TL’lik Bonus hediyesi, diğer harcamalardan kazanılacak Bonus puanlar için engel teşkil etmemekte

Gelişmelerden Haberdar Olun

@