Selçuk Geçer Uçacak, Evren Devrim Zelyut O Tarihte Çakılacak Dedi! Ekonomistlerin Dolar Yorumları ve Tahminleri Şaşırttı

Selçuk Geçer son yorumu ile dolar kuru tahmini yaparken, ekonomist Evren Devrim Zelyut yeni tahminini açıkladı. Dolar yorumları ekonomistler tarafından yapılınca açıklanan rakamlar merak konusu oldu.

Finans 16.02.2022 - 12:25 16.02.2022 - 12:46 Gülcan Özer

Dolar kuru tahminleri ile dudak uçuklatan ve yüksek fiyatlı tahminleri ile dönem dönem büyük tepki de çeken Selçuk Geçer son videosu ve dolar yorumu ile yine gündemi salladı. Rusya ile Ukrayna üzerinden karşı karşıya gelen Amerika'nın yarattığı gerilim, yükselin enflasyon rakamları ve petrol fiyatı hakkında açıklamalarda bulunan Selçuk Geçer yeni bir rekor tahmini yaptı. 

Ekonomist Evren Devrim Zelyut ise son dolar yorumu ve videosu ile bu sefer "dolar ve enflasyon o tarihte çakılacak" başlığı ile yeni tahminini duyurdu. Dolar kurunda beklentiler ne yönde, dolar yükselecek mi, düşecek mi, dolar kuru ne olur, son durum ne?

SELÇUK GEÇER SON DAKİKA YORUMU: DOLAR YÜKSELECEK Mİ, DÜŞECEK Mİ?

Yapmış olduğu yüksek tutarlı tahminleri nedeni ile hakkında daha önce BDDK tarafından suç duyurusunda bulunulan ekonomist Selçuk Geçer yeni dolar tahminleri ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Hakkında başlatılan soruşturmaya rağmen yüksek fiyatlı tahminler duyurmaya devam eden ünlü ekonomist Selçuk Geçer You Tube kanalı üzerinden yayımladığı son videosunda ezber bozan açıklamalar yapmayı sürdürdü. 

selçuk geçer son dolar tahmini

Geçer paylaştığı videosunda "Petrol fiyatlarının rekor seviyelere çıkabileceğini söylemiştim. Bu fiyatlar yükseldikçe Türkiye'de yüksek enflasyon oluyor. Biz boşuna 8 ay öncesinden dolar kuru 13 - 14 TL olacak demedik. Yüksek enflasyonun kaçınılmaz sonu dolar kurunun yükselişidir" diyerek 2022 yıl sonu dolar tahmini olarak 25-30 TL rakamını telaffuz etti. 

evren devrim zelyut dolar tahmini

EVREN DEVRİM ZELYUT SON VİDEOSUVE YORUMU: DOLAR VE ENFLASYON O TARİHTE ÇAKILACAK!

You Tube kanalı üzerinden yeni video yayımlayan ekonomist Evren Devrim Zelyut, tarım maliyetlerinin roket gibi yukarıya gittiğini, 45 gün boyunca sabit bir bant aralığında kalan dolar kurunun fay hattı gibi stres topladığını ve FED faiz kararı sonrası patlayacağını söyledi. Videosunda son açıklanan veriler ışığında FED'in faiz kararı sonrası doların patlayacağını belirten Zelyut "Dolar ve enflasyon ne zaman düşecek biliyor musun? 2023 seçimlerinde AK Parti iktidarı gittiğinde hem dolar, hem enflasyon düşecek, zamlardan, vergilerden, kurtulacağız, kaynaklar sadece ekonomiye aktarılacak" dedi.

dolar ne olur selçuk geçer

NOT: Burada yer alan bilgiler yatırım tavsiyesi değildir, ismi geçen kişilerin açıklamaları derlenerek haberleştirilmiş olup, emlak365.com tarafından yatırım tavsiyesi verilmemiştir. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@