Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra Boşanıyor! İşte Milyonluk Boşanmada Mal Paylaşımı

2019 senesinde dillere destan bir düğünle evlenen Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra boşanıyor. Milyonluk boşanmada mal paylaşımı da ortaya çıktı!

Emlak Magazin 10.09.2021 - 09:50 10.09.2021 - 09:51 Gülcan Özer

Kurmuş olduğu markası ile dudak uçuklatan bir gelire kavuşmayı başaran Selin Ciğerci 2019 senesinde ünlü futbolcu Gökhan Çıra ile günlerce süren dillere destan bir düğünle dünyaevine girmişti. Sık sık Selin Ciğerci'nin kıskançlık ve Gökhan Çıra'nın aldatma haberleri sonrasında çiftin boşanacakları iddiaları hep gündemde yer alırken sonunda beklenen haber geldi. 

Selin Ciğerci dün yapmış olduğu açıklama ile Gökhan Çıra ile boşanacakları yönündeki iddiaları doğrulamış ve anlaşmalı olarak boşanacaklarını açıklamıştı. Çiftin bugün mahkemede anlaşmalı olarak boşanacakları açıklanırken Beykoz Adliye'sinde yapılacak olan duruşma ile 2 senelik evlilik son bulmuş olacak. Çiftin boşanma haberi kadar mal paylaşımı da merak konusu olmuştu. 

MİLYONLUK LÜKS ARAÇLAR, EVLER, KOZMETİK ŞİRKETİ! 

Selin Ciğerci tarafından kurulan kozmetik şirketi büyük bir hızla büyümeyi başarırken çiftin boşanacakları yönünde çıkan haberin ardından mal paylaşımları da merak konusu olmuştu. Fikir ayrılıkları nedeni ile boşanacaklarını açıklayan çiftin Bodrum'da yer alan milyon dolarlık lüks evi bölüşme kararı aldıkları, şirket üzerine kayıtlı bulunan milyonluk lüks araçları ise ikilinin ortak malı olarak kalmasına karar verdikleri belirtiliyor. 

Çiftin adına kayıtlı bulunan araçların piyasa değerlerinin 11 milyon lira olduğu belirtilirken bu araçlar şu şekilde sıralandı;

Lamborghini Huracan model aracın yaklaşık piyasa değeri 3 milyon TL

Mercedes G63 model aracın yaklaşık piyasa değeri 2 milyon TL

Cadillac Escalade model aracın yaklaşık piyasa değeri  1.7 milyon TL

Rolls-Royce model aracın yaklaşık piyasa değeri  4.5 milyon TL. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@