Semih Şentürk 12 Odalı Villasını Rekor Fiyatla Satışa Çıkardı!

Fenerbahçe'de top koştururken nöbetçi golcü adı ile anılan Semih Şentürk sahip olduğu 12 odalı ve 6 banyolu villasını satışa çıkardığını duyurdu. Detaylar haberimizde!

Emlak Magazin 19.11.2019 - 17:04 15.07.2021 - 00:12 Emlak 365

Fenerbahçe'de top koştururken nöbetçi golcü adı ile anılan Semih Şentürk sahip olduğu 12 odalı ve 6 banyolu villasını satışa çıkardığını duyurdu. Detaylar haberimizde!

Fenerbahçe'de yıllarca top koşturan ve sürekli olarak son dakikalarda oyuna girdikten sonra attığı goller nedeni ile adı nöbetçi golcüye çıkan Semih Şentürk lüks villasını satışa çıkardı. 12 Odalı Villası İçin 19 Milyon Lira İstedi! Milli Takım'da da attığı goller ile de adını futbol tarihine yazdıran Semih Şentürk kadro bulamadığı için Fenerbahçe'den ayrılarak Antalya Spor forması giymeye başlamıştı. Şimdilerde Eskişehir Spor forması giyen ünlü futbolcu futboldan kazandığı paralar ile aldığı villasını satışa çıkardı. 2003 senesinde evlendiği Pınar Şentürk ve 3 kızı ile birlikte oturdukları villayı satışa çıkaran ünlü futbolcu kararı ile magazin gündemine oturdu. Kanal D isimli kanalda yayımlanan magazin programı ile yapılan habere göre Semih - Pınar Şentürk çifti ve 3 çocuklarının beraber oturdukları villa için satış ilanı verildi. 

Çitfin uzun süredir oturdukları ev 12 ora ve 6 banyoya sahip. Kendine özel dev bir havuzu da bulunan villayı ünlü çift satın aldıktan sonra yüksek bir tutarla tadilata sokmuştu. 10 sene önce satın aldıkları villayı satın alan çiftin Beykoz'da bulunan evlerini satışa çıkarmaları şaşkınlık yaratırken 12 odası olan evin 1200 metrekare arazinin içinde yer alıyor. Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@