Sen Anlat Karadeniz Dizisi Nerede Çekiliyor?

Türkiye'nin en çok izlenen dizileri arasına girmeyi başaran Sen Anlat Karadeniz dizisi sevilerek takip edilirken pek çok kişi dizinin çekim mekanlarını takip ediyor.

EMLAK MAGAZİN 05.06.2019 - 22:00 15.07.2021 - 00:15 Emlak 365

Türkiye'nin en çok izlenen dizileri arasına girmeyi başaran Sen Anlat Karadeniz dizisi sevilerek takip edilirken pek çok kişi dizinin çekim mekanlarını takip ediyor.

Sen Anlat Karadeniz dizisi Osman Sınav’ın yapımcısı olduğu bir dramdır. Yönetmenliğini Emre Kabakuşak’ın üstlendiği dizinin senaristliğini ise ilk bölümlerde Ayşe Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem yaparken sonrasında Erkan Birgören bu görevi devralmıştır. ATV’de yayınlanan dizinin yeni bölümleri her Çarşamba 20:00’da ekrana geliyor. Sen Anlat Karadeniz Dizisi Hangi Semtte Çekiliyor?Sen Anlat Karadeniz dizisinin çekildiği yer genellikle Trabzon’dur. Doğasının güzelliği ile izleyicilerin ilgisini çeken dizinin pek çok sahnesi Trabzon’un Kiraz, Lapaza ve Mavura gibi yaylalarında çekiliyor. Sen Anlat Karadeniz’in bazı sahneleri ise Ordu sınırında geçiyor. Sen Anlat Karadeniz Dizisinin Konusu Nedir?Sen Anlat Karadeniz dizisinin konusu eşinden şiddet gören bir kadının hikayesidir. Nefes, babası tarafından küçük yaşta hiç istemediği bir adamla evlendirilen genç bir kadındır. Eşinden sürekli olarak şiddet gören Nefes, oğlu ile hayata tutunmaya çalışır. Bir gün tesadüf eseri evlerine gelen ve gördüğü şiddete şahit olan Tahir ismindeki genç, Nefes’in de hayatını değiştirir. Vedat’ın şiddetinden Nefes’i kurtarmaya çalışan Tahir, sevdiği kadın için tüm ailesini de karşısına almaya hazırdır. Ancak Vedat’ın, Nefes’in ve sevdiklerinin peşini bırakmaya niyeti yoktur.Sen Anlat Karadeniz Dizinin Oyuncuları Kimler?Sen Anlat Karadeniz dizisinin oyuncuları arasında Ulaş Tuna Astepe ve İrem Helvacıoğlu bulunuyor. İkili dizinin ana kahramanları Tahir ve Nefes’i canlandırıyor. Dizide Vedat’a ise Mehmet Ali Nuroğlu hayat veriyor. Bu isimlerin yanı sıra Sen Anlat Karadeniz’de Asiye’yi Öykü Gürman, Mustafa’yı Sinan Tuzcu canlandırıyor. Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@