Sen Anlat Karadeniz nerede çekiliyor? Yeni sezon ne zaman başlayacak?

İzleyicileri ekrana bağlayan Sen Anlat Karadeniz bu sezon ekranlara bomba isimlerle geliyor. Yeni sezonun ne zaman başlayacağını merak eden izleyiciler, Sen Anlat Karadeniz nerede çekiliyor? Yeni sezon ne zaman başlayacak? Sorularının cevaplarını aramaya başladı.

EMLAK MAGAZİN 09.08.2019 - 11:19 15.07.2021 - 00:14 SERHATMEDYA

İzleyicileri ekrana bağlayan Sen Anlat Karadeniz bu sezon ekranlara bomba isimlerle geliyor. Yeni sezonun ne zaman başlayacağını merak eden izleyiciler, Sen Anlat Karadeniz nerede çekiliyor? Yeni sezon ne zaman başlayacak? Sorularının cevaplarını aramaya başladı.

Sen Anlat Karadeniz hem konusu hem de oyucularıyla izleyicileri iki sezondur adeta ekrana bağımlı hale getirdi. İzleyiciler merakla dizinin ne zaman yayınlanacağını merak etmeye başlaDI. Ayrıca seyirciler, Sen Anlat Karadeniz nerede çekiliyor? Yeni sezon ne zaman başlayacak? Sorularının cevaplarını arıyor. Peki, Sen Anlat Karadeniz nerede çekiliyor? Yeni sezon ne zaman başlayacak? Sorularının cevapları haberimizde…Her hafta Çarşamba günleri ATV ekranlarında izleyicileri derinden etkileyen konusu ve oyuncu kadrosuyla gönüllere taht kuran Sen Anlat Karadeniz dizisine 3 oyuncu birden dahil oldu. Dizinin izleyicileri ise yeni oyuncuların dizinin senaryosunu etkileyeceği gerekçesiyle bu ani transferlere sevinemedi.SEN ANLAT KARADENİZ DİZİSİ HANGİ GÜN YAYINLANACAK?Sen Anlat Karadeniz dizisine yeni sezonda Sinem Reyhan Kıroğlu, Ali Ersan Duru ve Beran Soysal gibi genç isimler de katıldı. Yeni isimlerin ardından izleyicilerin merakı daha fazla arttı. Sen Anlat Karadeniz dizisinin yeni sezon öncesinde günü değişeceği merak konusu oldu. Dizinin gününün değişmesine TRT'den transfer edilen Diriliş Osman dizisi  olduğu söyleniyordu. Diriliş Osman'ın çarşamba günü yayımlanacağını ileri sürülmüştü ancak Sen Anlat Karadeniz'in yapımcısı ve yönetmeni Osman Sınav, yeni sezonda da Çarşamba günleri ekranda olacaklarını duyurdu.SEN ANLAT KARADENİZ DİZİSİ 3. SEZONDA HANGİ İLDE ÇEKİLİYOR?Sen Anlat Karadeniz dizisi, 3. sezonuyla ekrana gelmeye hazırlanıyor. Başrollerinde İrem Helvacıoğlu ve Ulaş Tuna Astepe'nin bulunduğu Sen Anlat Karadeniz dizisinde yeni sezon çekimleri Trabzon'da başladı. Sen Anlat Karadeniz dizisinin çekildiği yerler dizinin hayranları tarafından merakla araştırılıyor. Dizi, isminden de anlaşılacağı üzere Karadeniz Bölgesi'nde çekiliyor. Karadeniz Bölgesi'nin doğal güzelliklerini dizinin pek çok sahnesinde yer alıyor. Özellikle dizinin çekildiği yaylalar, izleyicileri ekrana bağlayan noktalar arasında bulunuyor.SEN ANLAT KARADENİZ DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?Trabzon ve Ordu sınırları içerisinde Sen Anlat Karadeniz dizisinin neredeyse tamamı çekiliyor. Trabzon il merkezi ve ilçeleri bu konuda en çok tercih edilen yerler arasında bulunuyor. Dizinin, Trabzon'un Vakfıkebir ilçesinde iki farklı mahallede seti bulunuyor. Bunlara ek olarak; Trabzon ve Ordu'nun doğal güzelliklere sahip yaylaları, tarihi alanları ve güzel sokakları da dizi içerisinde kullanılıyor.MEMİŞ AĞA KONAĞI NEREDE?Trabzon’un sürmene ilçesinde bulunan,1800’lerin ortalarında Memiş Ağa tarafından yaptırıldığı bilinen ilginç ve dönemin resmen mimari harikası olan konak, Sen Anlat Karadeniz dizisinde yer almaktadır.Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@