Serdar Bilgili 135 Milyon Dolara Amerika'da Bina Aldı!

Serdar Bilgili'nin sahibi olduğu Bilgili Grubu 135 milyon dolar ödeyerek Amerika'nın en ünlü caddelerinden biri olan New York Manhattan 5.

EMLAK MAGAZİN 10.08.2018 - 20:30 15.07.2021 - 00:20 Emlak 365

Serdar Bilgili'nin sahibi olduğu Bilgili Grubu 135 milyon dolar ödeyerek Amerika'nın en ünlü caddelerinden biri olan New York Manhattan 5. Cadde’de bina aldı.

Alınan binanın Gucci markasına ait olduğu öğrenildi. Bilgili grubu binayı ülkemizde de pek çok ortak yatırıma imza attığı Almanya merkezli Deutsche Finance Group ve diğer yabancı ortakları ile beraber satın aldı. Gucci Binası Yeni Projeye Ev Sahipliği Yapacak Bilgili Grup ve ortakları tarafından 135 milyon dolar ödenerek satın alınan bina hakkında açıklamada bulunan yabancı ortaklar arasında yer alan Deutsche Finance Yatırım Grubu “2012 yılından beri Türkiye’de Bilgili Grubu’nun yönetiminde gayrimenkul yatırımları yapıyoruz. Bilgili Grubu’nun Türkiye’deki gayrimenkul yatırımlarımızda göstermiş olduğu yaratıcı ve becerikli yatırım ve yönetim anlayışını, uluslararası platforma da birlikte taşıdık.Türkiye’deki yatırımlarımıza devam ederken, Amerika’daki yatırımlarımızın yönetiminin de, vizyonuna ve yeteneğine güvendiğimiz Bilgili tarafından yapılmasını tercih ettik. 685 5th Avenue projesi lokasyonu itibariyle de New York’un en değerli projelerinden biri olmaya aday. Bilgili ile birlikte hem Türkiye’de, hem de uluslararası metropollerde yatırımlarımıza devam edeceğiz.” ifadelerine yer verdi. Bilgili grup hem yerli hem de yabancı konut projeleri üreteceklerini söyledi. Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@