Serdar Ortaç Açıkladı: Chloe Loughnan Evime Haciz Koydurdu!

Chloe Loughnan ile olan evliliğini sonlandıran Serdar Ortaç daha sonra Seçil Gür ile yeni bir ilişkiye yelken açmıştı. Bebek'te magazin muhabirlerine yakalanan Serdar Ortaç son dönemde yaşadığı maddi sıkıntılar ile gündeme gelmeye devam ederken boşandığı eşi tarafından evine haciz konulduğunu duyurdu!

EMLAK MAGAZİN 18.06.2021 - 07:55 18.06.2021 - 07:55

Türkiye'de pop müzik denilince akla ilk gelen isimler arasında yer alan Serdar Ortaç aynı zamanda çok sayıda ünlü şarkının da söz ve müzik yazarı olarak hatrı sayılır bir gelire sahip olmasına rağmen ne yazık ki kumar alışkanlığı nedeni ile büyük paralar kaybederek maddi anlamda sıkıntılı bir süreç yaşamıştı. 

Uzun süre Chloe Loughnan ile 5 sene evli kalan Serdar Ortaç boşanma sürecinde de çok tartışılmış, ülkesi olan İrlanda'ya dönen eşini uğurlamaya bile gitmemiş, hatta Loughan'ın boşanmadan da son dakika haberdar edildiği ve kararı duyunca büyük bir şok yaşadığı haberleri magazin basınında sıklıkla dillendirilmişti. 

LOUGHAN'IN İNTİKAMI ACI OLDU: 600 BİN LİRALIK ALACAĞI İÇİN SERDAR ORTAÇ'IN EVİNE HACİZ KOYDURDU! 

Bebek'te bir mekanın çıkışında basın mensuplarına yakalanan Serdar Ortaç gelen soruları yanıtlayarak Seçil Gür ile olan ilişkisini noktaladıklarını belirterek ayrılık iddialarını doğruladı. Ortaç evine haciz geldiği iddiaları üzerine basın mensupları tarafından yöneltilen soru üzerine "Eskiden sorun yaratmıyordu.

Ama demek ki o da değişti. Eve haciz koydurdu. Artık parası neyse ödeyeceğiz. Chloe'nın parası bende kalmaz! Sarıyer Belediyesi'ne 25 bin lira, eski eşim Chloe'ye 600 bin lira borcum var. Sağlık olsun, ödeyeceğiz" diyerek eski eşinin evine haciz koydurduğu haberlerinin doğru olduğunu açıkladı. 

Mehmet Ali Erbil'in kendisi hakkında yapmış olduğu açıklamarı da değerlendiren Serdar Ortaç kumar konusunda yapılan açıklamaların doğru olduğunu ve kumarda çok para kaybettiğini bir kere daha dile getirdi.

Yorumlar (2)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@