Serdar Ortaç Boşandığı Eşi Chloe Loughnan İle Evleri Ayırdı!

Serdar Ortaç anlaşmalı olarak boşandığı eşi Chloe Loughnan ile evleri ayırdı. İrlandalı güzel isim beraber yaşadıkları evden bavullarını toplayarak ayrıldı. Detaylar haberimizde!

EMLAK MAGAZİN 19.08.2019 - 09:52 15.07.2021 - 00:14 Emlak 365

Serdar Ortaç anlaşmalı olarak boşandığı eşi Chloe Loughnan ile evleri ayırdı. İrlandalı güzel isim beraber yaşadıkları evden bavullarını toplayarak ayrıldı. Detaylar haberimizde!

Uzun süredir boşanacakları iddia edilen Serdar Ortaç ve İrlanda asıllı güzel eşi Chloe Loughnan anlaşmalı olarak tek celsede boşandı. 5 Yıllık Evlilik Sona Erdi! 5 yıldır evli olan ve evliliklerinin her döneminde sık sık boşanma iddiaları ile gündeme gelen ikili her fırsatta bu haberleri yalanlıyordu. Hatta boşanmadan günler önce kendisine ayrılık iddialarını soran magazincilere "öyle bir durum yok, gayet iyiyiz" açıklaması yapan Serdar Ortaç bu hamlesi ile magazincilere ters köşe yapmış oldu. Serdar Ortaç'ın kendisinden oldukça genç olan eşi ile ayrılık nedeni büyük merak konusu olurken İrlanda asıllı güzel manken Chloe Loughnan 'ın ise boşanmadan haberi olmadığı, aldığı bu ani haber ile büyük üzüntü yaşadığı iddia edildi. Göz Yaşları İçinde Evini Terk Etti, Serdar Ortaç Eşini Uğurlamadı! Posta Gazetesi tarafından yapılan habere göre Serdar Ortaç eşini evden uğurlamadı ve şöförüne ilgilenme talimatı verdi. Çiftin beraber oturmuş olduğ Emirgan'da bulunan evden 10 bavul ile ayrılan Chloe Loughnan'a ise annesi eşlik etti. Chloe Loughnan'ın yakın arkadaşına ''Boşanacağımı bile bilmiyordum. Öğrenince hastanelik oldum, 3 kilo verdim. Çok çok üzgünüm. Serdar beni yolcu etmeye ne yazık ki gelmedi. Canı sağolsun. Bir daha ne zaman dönerim bilmiyorum. Annem, babam, dostlarım toparlanmam için yoğun çaba harcıyor" diyerek durumdan yakındığı iddia edildi.  Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@