Serdar Ortaç ve Chloe Loughnan Evleri Ayırdı Mı?

Serdar Ortaç ve Chloe Loughnan boşanıyor haberleri ile yine magazin gündemine bomba gibi düşerken Serdar Ortaç konu hakkında yeni açıklamalarda bulundu.

EMLAK MAGAZİN 08.08.2019 - 23:00 15.07.2021 - 00:14 Emlak 365

Serdar Ortaç ve Chloe Loughnan boşanıyor haberleri ile yine magazin gündemine bomba gibi düşerken Serdar Ortaç konu hakkında yeni açıklamalarda bulundu.

Sık sık boşanacakları yönünde haberlerle magazin gündemine konu olan Serdar Ortaç ve Chloe Loughnan çifti dün hastanede görüntülendi. İstanbul Maslak'ta yer alan özel bir hastanede görüntülenen çiftten önce Serdar Ortaç hastaneden ayrılırken ayrılık iddialarına yanıt verdi. Serdar Ortaç "Evleri Ayırmadık" Eşi ile boşanma aşamasında olduğu belirtilen Serdar Ortaç dün akşam yapmış olduğu açıklamasında boşanma konusunda net bir bilgi vermese de çiftin bugün adliyeye gelerek anlaşmalı boşanma başvurusunda bulunduğu ortaya çıktı. Serdar Ortaç ve eşi Chloe Loughnan'ın birlikte Beykoz Adliyesi'ne geldiği ve anlaşmalı boşanma dilekçesini verdikleri iddia edildi. Magazin muhabirleri tarafından hastanenin çıkışında yakalanan Serdar Ortaç magazin muhabirlerine yakalanmış, ayrılık iddiaları üzerine ise "MS hastalığım için kan verdim. Ben toparladım. Hanım da rahatsızlandı. Kan verdi ve serum alıyor. Zehirlendi galiba. Ben eve gidip yatacağım. O da toparlanacak" dedi. Magazin muhabirlerinin 27 Eylül tarihinde boşanma davası olacağı iddialarını sorması üzerine Ortaç "Eylül mü? Ne bileyim abi. Yok yok. Şuan boşverin. Ayrı evlerde kalmıyoruz. Ben de iyi değilim. O yüzden burada kalamıyorum, eve gitmiyorum" demişti.  Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@