Serkan Kaya 120 Bin Dolar Ödeyerek Kıbrıs'tan Ev Aldı!

Arabesk müziğin son dönemde en çok konuşulan isimlerinden biri olmayı başaran Serkan Kaya konserden konsere koşmaya devam ediyor.

Emlak Magazin 07.11.2018 - 23:00 15.07.2021 - 00:19 Serhat Karaman

Arabesk müziğin son dönemde en çok konuşulan isimlerinden biri olmayı başaran Serkan Kaya konserden konsere koşmaya devam ediyor.

Konserlerinden kazandığı para ile konut yatırımı yapmayı tercih eden ünlüler arasında yer alan Serkan Kaya'nın Kıbrıs adasından ev aldığı öğrenildi. Serkan Kaya "Kıbrıs Benim İkinci Evim"Posta Gazetesi tarafında yapılan habere göre Serkan Kaya konserden konsere koştuğunu ve son derece yoğun bir çalışma programı içerisine girdiğini belirterek Kıbrıs'ı çok sevdiğini söyledi. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ni çok sevdiğini söyleyen Kaya "Burası amazon gibi bir ada, çok seviyorum. O yüzden Kıbrıs'tan 120 bin dolara ev aldım. Burası benim ikinci vatanım. Burada bir klip daha çekeceğim" açıklamasnıda bulundu. Müslüm Gürses Güldür Yüzümü Şarkısını Söyleyecek! KKTC Concorde Luxury Resort Otel tarafından düzenlenen konser etkinliğinin ardından sahne çalışmaları hakkında da açıklamada bulunan Serkan Kaya, vefat eden Müslüm Gürses'in en sevilen şarkılarından biri olan Güldür Yüzümü isimli şarkısına da klip çekeceğini açıkladı. Emlak365.com


Gelişmelerden Haberdar Olun

@